Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, de nem szép a...

Fiatal vagyok, de nem szép a bőröm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

jó azért annyira nem vészes a helyzet,de tény,sok miteszerem van,sokszor zsíros a bőröm és sokszor nagyon nyúzott,öreges,ha fáradt vagyok.

kozmetikus segíthetne ezen?vagy valamilyen krém?

18L


2011. jún. 20. 16:10
 1/7 Darcy01 ***** válasza:
Először menj el egy bőrgyógyászhoz, ő biztosan megmondja, hogy mi okozza a bőrproblémádat. Ha nincs különösebb oka, csak az hogy fiatal vagy, akkor irány a kozmetikus. Sokféle arckezelés létezik, ő majd megmondja, hogy neked melyik ajánlott és szerintem krémet is tud majd ajánlani neked.
2011. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én a garnier pure 3 az 1 -be arctisztítot használom és 1 hónap alatt eltüntette a miteszereim nagyrészét. Hát a nyúzottságra a pihenés vagy egy reggeli hidegvizes arcmosás segítene.

2011. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Darcy01 ***** válasza:
Ha teheted, akkor aludj legalább 8 órát naponta, és igyál nagyon sok vizet. Ez tényleg fontos ahhoz, hogy megőrizd a bőröd szépségét. Régebben én nagyon keveset ittam, de mostanában 'kényszerítem' magam, hogy meglegyen a megfelelő folyadékbevitel. Óránként felállok, és iszok egy pohár vizet. Sokkal jobban érzem magam tőle, jobb lett az emésztésem is, és a bőrömre is jó hatással van.
2011. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.


megpróbálom a garniert hátha segít.sok folyadékot iszok,de az alvás az valahogy nem nagyon megy...alapból nehezen tudok elaludni hiába fekszek le 10 körül,ha suli van akkor azért vagyok fáradt,most meg dolgozom.

2011. jún. 20. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
én garnier pure activeot használok, azon belül a radír az ami eltüntette a miteszereimet. bár a tonikot kényelmesebb használni, mert csak "felkenem" és megszárad, a radírt megfelteszem, átdörzsölöm az arcom, majd lemosom, de mindenképp megéri. :D
2011. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nos...elmondom a történetemet...esett úgy, hogy én elkezdtem mindeféle hidratáló krémet, ilyen olyan csodakrémet magamra kenegetni...alapozót...stbstb....és mi lett?több ragya...gyürött arc...abbahagytam...és mi lett??? tiszta, üde, friss bör...sose volt ilyen szép az arcom...persze teszek némi erőfeszítést érte:

- reggel este sima babaszappannal arcmosás...este esetleg egy puha sörtéjü fogkefével átdörzsizem...

- mézes-cukros arcradir kb hetente egyszer....

- hidratálásra egy pici, lehelletnyi kéktégelyes nivea...

- minél kevesebb alapozó

- és semmi de semmi egyéb...ennyi...semmi más krém, kence, vagy arkámi...és isten az atyám ilyen szép az arcom sose volt...pedig rettentően tágak a pórusaim...

22L

2011. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi:)


kipróbálom:)

2011. jún. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!