Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az a gaz, hogy - bar eleg...

Az a gaz, hogy - bar eleg fiatal vagyok, 18 alatt - elegge log a mellem, és nem tul szep, viszont nagy, és ruhaban meg melltartoban elnek-halnak erte. Félek pasinak megmutatni. Hogy tegyem tul magam ezen?

Figyelt kérdés
Nem latta meg pasi ruha nelkul, es felek, hogy ha a pasim meglatja, szakit, vagy kiszeret belolem... Mit gondoltok, ne szegyelljem es mutassam meg neki - hisz ugyis latni akarja-?
2008. júl. 8. 01:44
 1/9 anonim válasza:
100%

Ne aggódj, nem fog kiszeretni belőled

Egyébként ha a hátadon vagy, akkor nem log hanem tökéletesnek néz ki :)

2008. júl. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt tudom, tapasztaltam eddigis, de akkoris nagyon felek, hogy meglatja es (ha olyan helyzetben vagyunk) akkor lelohad neki...:S na mindegy, en remenykedek...
2008. júl. 8. 01:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy fogadd el magad olyannak amilyen vagy.Tudod mennyi nönek vannak hibái?Mégis vannak barátai.Ha valaki szeret ilyenért nem fog elghagyni,ha mégis hát hagy menjen.Senki sem tökéletes ne feledd.Mutasd magad,nincs szégyelni valod.
2008. júl. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oke, koszonom:):)
2008. júl. 8. 01:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok. A magam részéről amikorra egy lánnyal oda kerülök, hogy már ágyba bújunk, tök mindegy, mit takart eddig a ruhája, ugyanis akkor már szeretem. Ha a bokájánál hordja a melleit akkor is. Nem hiszem, hogy normális kapcsolatban a pillanat hevében bárki azt nézné, meddig lóg le a melled.
2008. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Figyi a páromnak kicsi a farka,nekem meg a mellem.És már lassan(júl.22-én) leszünk együtt két éve.Egyáltalán nem érdekel,hogy neki mekkora a farka és neki is tök mindegy h mekkora a mellem.(75B) Szla nem azért szeretünk valakit,hogy mekkora a melle,vagy a farka,hanem a belső tulajdonságai a lényegesek!!! Ezt sose feledd! :D
2008. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha erősíted a mellizmaidat, kevésbé fog lógni a melled.

És tudod, hogy van néhány helyzet, amikor nem zavaró: pl. ha a hátadon vagy, vagy ha a fiú fölé hajolsz (vigyázat: ez olyan hatással is lehet rá, ahonnan már nehéz megállni :-)


Én azt tanácsolom, hogy néhányszor mutatkozz előtte ruhában, de melltartó nélkül. Akkor elég jól fel lehet mérni, mi a helyzet... és ha úgy sem szalad el visítva, akkor nyert ügyed van.

2008. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Amúgymeg, hidd el, most oké, hogy kivágott felső, melltartó, és jól néz ki a melled, de azon akkor is látszik, hogy lóg. De nem az a lényeg. Sztem.
2008. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyosak vagytok:)
2008. júl. 9. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!