Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meglátsz egy fiatal punk...

Meglátsz egy fiatal punk lányt az utcán/új osztályodban/buszon. Mi az első benyomásod, mielőtt megszólalna, vagy kiderülne milyen belülről?

Figyelt kérdés
Elítélnéd?Mernél a közelébe menni,beszélgetni vele?
2010. júl. 29. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
mit gondolom ? :D azt hogy jézusom
2010. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha agyon van piercingezve tetoválva akkor:-"Jesus"

ha kicsit visszafogottabb lazán meg lehetne ismerni.(vannak punk stilojú barátaim)

2010. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem mindig is szimpatikusak voltak az olyan emberek akiknek van valamilyen stílusa, szóval nem átlagosak. Valószínűleg nem elítélném, hanem barátkoznék vele.

Szeretem a punk zenét.:D

2010. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Piercing és tetkó nélkül képzeljétek el.
2010. júl. 29. 10:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok ilyen stílusú,sőt.De ha ő sem néz rám csúnyán,akkor én sem fogok csodálkozó pillantásokat vetni rá.Én egy embert nem a külseje,hanem a viselkedése miatt ítélek el.De kíváncsi lennék fordítva,hogy ő hogyan viselkedni egy nem piercingekkel,hanem szilikonokkal "telerakott" lánnyal,aki 15cm-es sarkakon jár.
2010. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, bár egy kicsit tartanék tőle...
2010. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Idétlenül néznek ki. És miért kell tartani tőlük?
2010. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi reakciót nem váltana ki belőlem. Vannak mindenféle stílusú ismerőseim, barátaim, van, aki punk és okos, kedves, de olyan is, aki síkhülye. Ugyanez megvan cicababában, de teljesen átlagos csajban is.


Különben is a 21. században élünk, teljesen mindegy, ki hogy néz ki. :) utcán, metrón ilyen apróságok fel se tűnnek, csak max. ha ötméteres uszálya van valakinek, de az is csak akkor, ha véletlen elesem benne :)

2010. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem ítélném el. De igen, mernék a közelébe menni, de nem beszélgetnék vele, túl sok közös témánk nem lenne.

Viszont amire gondolnék, hogy MAJD KINÖVI.

És max nevetni fog magán 10 év múlva, hogy jesszusom, képes voltam ezeket a cuccokat felvenni?

2010. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

utolsó, megjegyezném, hogy a punk nem olyan, hogy könnyen ki lehet nőni, ismerek 40-50 éves punkokat is :D aki komolyan gondolja, az nem tudja kinőni :))


amúgy én nem ítélném el, ha látnék egy punkot, oda köszönnék neki, tekintve hogy én is ezek közé a hulladékok közé tartozom :D amúgy tényleg sok ember anélkül elítél, hogy megismerne, a sztereotípiák miatt.. de hát ez van, aki vállalja, hogy punk, az ezt is vállalja. én azt bírom, mikor az öreg nénik azzal a hülye 'miaf@sz??!' nézéssel bámulnak meg. az vicces.


pedig nem kéne ítélkezni..

15/L

2010. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!