Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is beszólnak az utcán,...

Másnak is beszólnak az utcán, hogy "de csúnya"?

Figyelt kérdés

Nekem akkor szoktak, mikor nem vagyok kisminkelve és nincs megcsinálva a hajam. Nem sűrün, egyszer-egyszer volt, de így is nagyon rossz érzés :(


19/L


2011. jún. 22. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Én sose sminkelem magam és sose csinálom meg a hajam és tessék: nem szólnak be.
2011. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én ilyet nem nagyon tapasztaltam még. Iszonyat paraszt, aki ilyet csinál, csak magát minősíti. Fel se vedd.
2011. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem még régebben szóltak be,amikor még szemüveget hordtam és nem igazán érdekelt,h h áll a hajam,olyan 14 éves koromban.De nagyon rossz volt,úgyhogy én nem is igazán szoktam smink nélkül kimenni(min.szempillaspirál),ha a hajamat nem akarom beállítani,akkor felkötöm.

Amúgymeg akik így megszólnak,azok magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt...

19/L

2011. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem már előfordult... És pont a munkások, akik ugye még a leggázabb csajok után is füttyögnek... Jó én tényleg ronda vagyok, ez van. Szerintem Rajtad biztos csak látják, hogy beléd köthetnek és ezért csinálják :)
2011. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából úgy értettem, hogy ilyenkor eléggé trehányul nézek ki, pl. zsíros az arcbőröm és hajam. persze nem vagyok igénytelen, csak akkor úgy adódott, mivel nagyon rossz passzban voltam.

2011. jún. 22. 20:19
 6/19 A kérdező kommentje:
igen 20:16-os, van mikor pont úgy érzem, ha velem szembejön, tuti beszól, és akkor így is történik.
2011. jún. 22. 20:21
 7/19 habibi ***** válasza:

ilyenekre ne hallgass, az ilyen beszólások csak azt mutatják, hogy mennyire buták ezek az emberek.Volt egy barátnőm (tényleg csúnya volt, de nagyon kedves és okos lány ) és őt mindenki csúfolta -Betty a csúnya lány, boszorkány, banya..., kinevették őt, beszólogattak neki és ki is használták a fiúk( "arra" jó volt nekik),arról nem is beszélve, hogy rajtam kívül egy barátnője sem volt, mert cikinek érezték vele lenni, merthogy csúnya és engem is elakartak tőle tántorítani (nem szánalmasak?), de nem sikerült nekik én mindig sajnáltam a barátnőmet, de akkora tartása volt, hogy az ilyen kijelentéseket észre sem vette, ment tovább és csodáltam őt érte, még egyszer sem láttam őt sírni v. elkeseredetten ilyen dolog miatt, pedig igen kemény és csúnya dolgokat kapott

sajnos elköltözött és már nem tartjuk a kapcsolatot

2011. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mert kiül az arcodra amit gondolsz.

Kerüld a szemkontaktust mindenkivel az a legjobb.

2011. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

nem olyan régen én is írtam ki egy ilyen kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

nagyon szomorú lettem énis, amikor beszóltak:( pedig pont kitettem azért magamért...:(

de am szerintem is csak magukat minősítik az ilyen emberek, fogalmuk sincs róla, mik az érzései a másiknak, és mekkora szomorúságot okoznak azzal, hogy leszólnak egy amúgyis önbizalomhiányos lányt:(

biztosan nem vagy csúnya, hanem egy gyönyörő lány vagy:)

egy kicsit se szomorkodj ilyen emberek miatt, nem érdemlik meg:)

ha esetleg van kedved kibeszélni magad, akkor nyugodtan írj, persze csak ha van kedved:)

ne aggódj, tessék vidámnak lenni:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Értelmes csaj/srác nem tesz megjegyzést a másikra még akkor se ha üvegszeme van annak akire éppen néz.

Nekem szóltak be srác létemre de cigányok meg falusi parasztok.

Ezeket én úgyveszem magamra hogy merész vagyok, és így ismerik el. Ők nem mernek önmaguk lenni ezért csípősen beszólnak.


Biztosra veszem ha látnálak tetszenél.

Ne érezd magad rosszul.

18/F

2011. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!