Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van majdnem minden lány...

Miért van majdnem minden lány azzal elfoglalva, hogy: ajj folyamatosan utánoz, vagy majmol a másik? Én ezt soha nem értettem meg.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Rengeteg barátnőm van, aminek iszonyatosan örülök. Én is rengeteg mindent kipróbáltam már, hajban, akármiben. Imádok vásárolni is, rengeteg cuccom van. De...soha nem értettem meg ezt a miért kell utánozni? Miért majmolsz? Dumákat. Van két ismerősöm, ők barátnők, és pont a minap vesztek össze azon, hogy az iksz miért vett hasonló táskát, mint az ipszilon. Lehet hogy azért, mert neki is tetszik? Vagy így barátnőknek azt kéne csinálni, hogy vesznek valamit a butikban, és a bent lévőre ráírják a nevüket, hogy én vettem már ilyet, meg ne próbálj venni? Tényleg nem értem ez az egész mire jó. Általában engem is "utánoznak" elég örült tipus vagyok,most pont van lila meg pink a szőke hajamban, és már 3 barátnőmnek is hasonló. És mégis kit érdekel? Ha barátnőm, nem azért fogok vele összeveszni (már én) mert kipróbálja, vagy hordja azokat a cuccokat, vagy hasonlóakat, amiket én. De ugyan ezt nem értem meg a fészbúkon kitett videóklip, idézet, vagy akármi más közrejátszásával. Csak én vagyok maradi, vagy "utánozni" ennyire cink? Én ezt nem is annak hívnám, csak egy, vagy hasonló ízlésnek. Ennyi.
2011. jún. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

én is egyet értek veled. csak egyesek azt gondolják, hogy attól lesznek egyediek, ha valami csak nekik van. erre mondom, vásárolj turkálóban:D

van egy osztálytársam vett egy pulcsit. másnap jött egy másik ugyanolyan pulcsiban. a csaj azért volt beijjedve mert hogy azt fogják hinni a többiek akik nem gyakran látják hogy ő utánozta a másik lányt:D szóval gyerekes:)

2011. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is az...Akkor nem kell plázában vásárolni, ott mindenki ugyanazt kapja úgyis. Sőt, amikor én voltam külföldön, ugyanolyan pólót hoztam az összes barátnőmnek, csak esetleg más más színekben...
2011. jún. 22. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős... tavaly nyáron egy felcsatolható lila tincs volt a hajamban (nem nézett ki giccsesül tökéletes volt) de amikor jött a suli akkor kivettem. Osztálytáramnak lett egy festett rózsaszín és hirtelen mindenki olyat akart... Aztán mikor nyáron meglátták nálam a lila tincset mindenki azt mondta,hogy én utánozom azt a lányt mikor ő utánzott engem... Azóta nem is hordom... :( az emberek már csak ilyenek. Nem tudnak újjat kitalálni
2011. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ezt énsem értem .. :O

volt egy barátnőm, 18 éves , azt hittem értelmes lány.. hát nem..

elmentünk cipőt nézni, a fene se gondolta volna, hogy egy converse cipőt fogok megvenni, csak nagyon megtetszett az arany és a fehér színe.. erre kijövök a boltból, megmutatom neki, hogy jajjj nézd mien hihetetlenül jó színe van, erre ő, :: hát én ezt nem néztem volna ki belőled, emlékszel amikor mondtam, hogy utálom ha utánoznak, erre pont neked is ilyen cipőt kellett venned???!!!

erre én: de neked nem is ilyen színű hanem bőrből van és fekete vaj színe van,

erre ő: de converse!!


de ők nem veszik észre magukat, egyszer vettem egy adidas cipőt, erre egy héten belül neki is adidas cipője volt, csak nekem fekete kék, neki meg fehér rózsaszín, de mégis adidas, de ő(k) ezt nem veszi észere magukon..


elmesélek még pár dolgot , jókat lehet röhögni, mind ugyanezzel a lánnyal volt.. :D


szóval, szőnyeg xD

mutattam neki egy szőnyeget, hosszú "szálú" szőnyeg , imádtam, de még nem volt alkalmam megvenni, megmutattam neki, erre ő aha jó...

következő alkalommal mikor felmentem hozzá, olyan szőnyege volt :O erre én, neked is tetszik? erre ő igen , de nehogy merjél ilyet venni .. nah akkor összevesztem vele...


iPod,

kapott egy iPod ot, rá 8 napra énis vettem egyet, véletlen ugyan olyan színűt vettem... utánozom.. xD


műköröm..

mielőtt összevesztünk ezen 2 héttel hamarabb elmentünk együtt körmöshöz, azon gondolkozott , hogy LEGKÖZELEBB milyen legyen a körme , lila vagy piros.. esküszöm teljesen kiment sőt nem is emlékeztem 2 héttel utána, hogy ő lila körmöket akart :s én be is vásároltam, vettem lila pólót , lila cipőt és egy lila pulcsit is, és így lilára csináltattam meg a körmeim,,, hogy én mien bunkó vagyok , untánzom xD :D


fekete , hosszú csizma..

mutattam neki egy csizmát, combig ért, de interneten csak barna színben találtam képet róla. de feketében akartam, megmutattam neki, hogy úristen ez annyira jó ilyet veszek,,, mikor meglátott abban a csizmában, leordította a fejemet, hogy hogyan mertem feketét venni, amikor barnét akartam, biztos utánzóm .. -.-


van egy pólója, a háta teljesen ki van szaggatva, mikor én megláttam, at mondta, hogy jajj ilyen nekem kell.. erre ő nem neked ilyen nem kell!!! XD


szóval jah, 18 éves de még mindig az óvodás szinten, hogy jajjj utánozol, ne utánoz...

ezek az emberek betegek!!! komolyan, orvosi segítségre szorulnak... :S én csak sajnálni tudom őket..

2011. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!