Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elítélendőek az alábbi szépész...

Elítélendőek az alábbi szépészeti dolgok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor egy nő mindig megcsináltatja a szemöldökét (befesti), folyamatosan meghosszabbítja és befesteti a szempilláit, ilyesmi.


Mert azért ezektől is eléggé megváltozik az arc.


2011. jún. 22. 23:38
 1/9 Barbara (Shana) ***** válasza:

Szia!


Mért lenne elítélendő? Minden relatív. Ha ő ettől érzi magát szebbnek, vonzóbbnak, magabiztosabbnak hagy csinálja. Persze mindenkinek más az ízlése, és kinek mi tartozik még az ízlésesség keretein belülre, de pont attól szép az élet, hogy ennyifélék vagyunk. Egy szempillafestés, vagy szemöldök festés szépen kiemelheti, karakteresebbé teheti az arcot. (Nem utolsó sorban, nem kell pár hétig korábban felkelni, hogy elkészüljön a fránya smink:) )

Ha azért kérdezed, mert ki szeretnéd próbálni, azt ajánlom, hogy csak rajta. Amiket írtál nem olyan radikális dolgok, nem egy életen át maradnak ott. Ha nem tetszik, max. nem csináltatod meg újra.


Szép napot!

2011. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük, akkor minden, amit egy nőn látunk átverés.

Átverés az alakformáló alsónemű (olyat nem mindenki hord :-)), a magassarkú, ami meghosszabítja a lábat és kerekíti a feneket, átverés a push-up melltartó, mert megnagyobbítja és megemeli a mellet, átverés az összes hajfestés, mert nem az eredi hajszínt látják mások, átverés mindennemű smink, ami elfedi a bőrhibákat, a miteszereket, a ráncokat, átverés minden fajta ruha, amit hordanak a nők, mert mindegyik kicsit formálja az alakot, elfedi a hibákat, kiemeli az előnyös részeket... stb stb stb. Ha ennyi a "hazugság", akkor egy kis szemöldökigazítás szerintem nem számít túl sokat... :-)

2011. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért gondolom így, mert pl. ha egy nő évekig ezt csinálja, aztán egy nap abbahagyja, akkor ugyanaz a felállás lenne, mint egy smink nélküli nőnél... Mindenki meglepődne, hogy az tényleg ő, olyan lenne, mint ha beteg lenne stb.


Igen, azért kérdeztem, mert ezt akarnám (szemöldök+szempilla), hogy ne kelljen minden nap a sminkkel szebbé varázsolnom magamat... De attól tartok, hogyha így megismerkednék egy férfival, akkor nem a saját arcomat mutatnám neki. Aztán ha abbahagynám, jönne a "meglepetés".


És nem egyszer olvastam itt gyk-n, hogy a férfi meglátta smink nélkül a párját, és hát szépen szólva elszörnyülködött...

2011. jún. 23. 00:18
 4/9 Barbara (Shana) ***** válasza:

Smink és smink között is óriási különbségek vannak.

Mindent fel lehet építeni szépen fokozatosan. Az a lényeg, hogy te érezd jól magad. Lehet jót tenne neked egy sminktanácsadás is.

Az a férfi pedig, aki igazán szeret, az akkor is szeret ha korán reggel felkelsz, csipásan, betegen, taknyosan, zsíros hajjal, bedagadt szemekkel.

Randira persze használunk valamennyi külcsínt (ki többet- ki kevesebbet), de aztán úgyis a belső értékek a fontosak azok meg már , még jobban megszépítik a külsőt is. Szempillafestés, szemöldök igazítás, műszempilla ide vagy oda:)

2011. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak szedem a szemöldökömet, szineznem nem kell... kozmetikusnál még az életben nem voltam, mindent magamnak csinálok, még a fodrász dolgát is én végzem... :D

De nem ítélek el senkit ezekért a dolgokért.. ha ő neki ez jó, tegye ezt. Én csak nem bízok más kezében, csak a sajátomban :D

18L

2011. jún. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, kezd divatba jönni a természetesség..minden téren.. a göndör, hullámos haj ( mert ugye sok lány vasalja, ami természetellenes), a kevés smink, ami jól áll, az olyan alak ami se nem iszonyatosan sovány, se nem kövér, hanem egészséges, normális...
2011. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő. Ha még szebbé tehetnénk magunkat, akkor miért is ne csináljuk? Az a gáz szerintem, ha túl nagy a változás: pl. smink nélkül egy csúnyaság, sminkkel pedig egy rettentő szép nő.

Nos, a férfi, aki a párunk lesz előbb-utóbb úgyis megismeri az összes arcunkat. Én így jártam: mindig sminkelem magamat, tehát ezt tettem az első randin is, aztán kialakult a párkapcsolat, megnézett a párom és ezt mondta: "nézz ide, hagy nézzelek csak meg, jól van, így is szép vagy!" :)


27/N

2011. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lene baj ha valaki festi a szemöldökét? Ez nem olyan dolog hogy lemosod és csúnya vagy. Ha kikopik akkor is fokozatosan fog. Esetleg ha bezsélsz egy fiúval ilyesmiről megemlítheted hogy te is festd a szemöldököd mert elég világos stb. A szempilla meg fel se tűnik a pasiknak. És egy nő igenis hozza ki magából a maximumot, csak ne legyen rajta sok smink. Számomra a festett szemöldök nem smink.
2011. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Részemről elítélendő.

17/f

2011. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!