Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elégedett...

Mit tegyek, hogy elégedett legyek magammal?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Dundi vagyok. A barátnőim mindig hívnak strandra meg különféle helyekre...de én nem megyek mert mindig arra gondolok, hogy mit szól hozzám majd más...ki fog majd rajtam nevetni...ki fog belém kötni...stb...stb...tiszta magányos vagyok...persze vannak barátnőim meg minden de mégis magányosnak érzem magam...nem tudom mit tegyek. Próbálok divatosan öltözködni, de nem nagyon megy, mert mindig ha belenézek a tükörbe egy kövér disznót látok. Az arcommal nincsen semmi bajom. Próbáltam már diétázni, de semmi sem ment...kérlek titeket írjátok le a véleményeteket.
2011. jún. 23. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
mi lenne,hogy ha rendszeresen sportolnál, és amellett próbálnád meg a diétát? :) biztosan jobban éreznéd magad !
2011. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sportoltam heti 4szeri alkalommal...néptáncoltam heti kétszer kézilabdáztam heti kétszer
2011. jún. 23. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, van, de elhatároztam magam. Komoly céljaim vannak a jövőmmel kapcsolatban, és tudom, sosem fogom elérni őket, ha nem változtatok a helyzetemen. (Nem a súlyom miatt nem menne, hane a gátlásaim, önértékelési bajaim miatt)

Szóval május óta keményen sportolok és odafigyelek a kajára. Látványosan változtam, mindenki dícsér, hogy mennyire megváltoztam. (mondjuk ők nem tudják, hogy sportolok, de látom a ruháimon is a változást illetve feszesebb is lettem.)

Végy erőt magadon, sikerülni fog!!! :)

2011. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Figyu, próbálj meg pozitívan gondolkodni! Más nem csak túlsúlyos, de még az arca is csúnya. Örülj annak, hogy szép vagy és ha belegondolsz az alakon még mindig könnyebb változtatni mint pl. az orrod formáján, szemed színén stb. Ismerem a problémádat és azt tudom tanácsolni,hogy ne kezdj komoly fogyókúrába! Kezdetben a helyedben apró dolgokon változtatnék, ami nem is esik nehezedre, mivel az a legfontosabb hogy jól érezd magad. Ne agyalj folyamatosan ezen, jó? Foglald el magad, nyugodtan menj el ide-oda a barátaiddal! Próbálj magabiztos lenni, ne foglalkozz azokkal, akik esetleg beszólnak! Én ilyenkor egy darabig elengedem a fülem mellett aztán amikor már nagyon zavar olyan szépen beolvasok nekik, hogy többet nem merészelnek piszkálni...sőt barátkozósra veszik a figurát. :D
2011. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) jó hogy vannak még ilyen emberek akik megértik a másikat köszönöm :)
2011. jún. 23. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:

hány kiló vagy? hány centi? lehet nem is vagy annyira duci, csak te látod magad, mert még 14 évesen nincs annyira nõies alakod.

mindenféleképpen sportolj, jót tesz az alakodnak, egészségednek!

ha gondolod, adok egy pár tippet ami az öltözködést illeti, ha leírod a paramétereid, esetleg egy képet is feltölthetsz magadról, úgy jobban lehet véleményt alkotni!



20L

2011. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

a rózsaszín pólós lány

2011. jún. 23. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:

"Próbáltam már diétázni, de semmi sem ment."

Hogyan csináltad? Mert lehet, nem jól.

(Én sem sportolok, elég nagy hiba, el akarom kezdeni, de eddig nem voltam elég kitartó, de rá szánom magam. Viszont diétával, odafigyeléssel már lement 11 kg fél év alatt. Biztos, neked is menne.)

2011. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel elég fiatal vagy, dietetikushoz/orvoshoz kellene fordulj, õk összeállítanak neked egy olyan diétat, ami nem lesz vitaminhiányos, és nem állítja meg a növekedést, fejlõdést. Esetleg kivizsgáltahatod magad, hogy nincs-e valami egészségügyi gond.

A legjobb amit csinálhatsz, az hogy elhagyod az édességet, cukrot, fehérlisztet (de fokozatosan!!), felejtsd el a mekit, félkész kajákat, zsíros cuccokat, és fogyassz minél több zöldséget, fehérhúsokat(hal, csirke), gyümölcsöt, tojást, túrót, joghurtot, teljeskiörlésu kenyeret.

Mozgásnak ajánlom az úszást, biciklit, sok sétát, egyelõre a kocogást mellõzd, mert nem tesz jó az izületeidnek, mivel van rajtad elég sok felesleg.

Arra ügyelj, hogy lassan fogyj, max 1kg/hét, így a bõröd sem fog lógni és egészséges leszel. Amire figyelj, az, hogy legyél kipihent, nagyon fontos, valamint 2-3 liter víz minimum naponta, esetleg tea(cukor nélkül).

Napi 5x étkezz, keveset, épp annyit hogy ne legyél éhes.


ilyen stílusra menj rá:

[link]


Sok kitartást :)


20L

2011. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát első sorban a belsőddel kéne rendben lenned.Már az egy nagy hiba volt,hogy magadra ilyeneket mondtál.Jó persze van aki tényleg duci,csúnya.....STB..De írd le hogy miket szeretsz magadban,s miket nem. S ha kicsit súlyosabb avgy az átlagnál akkor kezdj el rajta dolgozni nem mondom,hogy mindennap fusd le a maratont,és kínzod magad a sok fogyókúrás dolgokkal.Hanem fokozatosan kezdél el kevesebbet enni és kicsit többet mozogni.S szerintem kéne csinálnod magadnak egy kis egot.Persze nem azt a brutál lenézek mindenkit.-Hanem hogy látszódjon rajtad,hogy te jól érzed magad a bőrödben,és boldog vagy magaddal,és büszke vagy magadra.S ha látják rajtad,hogy ilyen a személyiséged,akkor máris jobb szemmel néznek rád.
2011. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!