Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szilikon melltartóról mi a...

Szilikon melltartóról mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Pánt nélküli alkalmi ruha alá szeretnék ilyet felvenni, de nem tudom jó lenne e. Viszonylag nagyok a melleim, így kicsit lógnak is. Vagyis annyira nem, de nekem még ez a pici is pont több mint kéne. Tart úgy mint a melltartó? Hiszen ennek nincsenek pántjai..


Illetve meddig bírja? Nem hónapokra, vagy évekre gondolok, hanem az adott alkalmon hány órát bír ki?


Előre is köszi a válaszokat. :)


2011. okt. 22. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Ne haragudj, de inkább ne vegyél akkor pánt nélküli felsőt, mert elég igénytelenül néz ki, ha alkalmi ruha alól kilóg a szilinkonpánt.

Mellé, ahhoz, hogy rendesen tartson nem hagyhatod hosszúra a pántot, akkor nem csak csillog, de préseli az ember "háját".

Amúgy a kérdésedre: A múanyag pöcök szokott inkább eltörni, mint elszakladni.

2011. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első:nem érted a kérdést.


Szerintem csak a kis mellekre jó ez a melltartó.Azokra rácuppan de akinek nagyobb vagy van enyhe lógása annak nem jó.Nem marad fent.

2011. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan melltartót, ami pánt nélkül is hordható.

Ezekben belül van 2 vékony szilikon csík, az tapasztja hozzád a melltartót, és jó tartásuk is van, persze inkább a márkásabbak között válogass (pl. Triumph). Nekem van egy ilyen, variálható a pántja, lehet keresztben is felvenni, nyakba is akasztani, és pánt nélkül is hordható, nagyon jól tart. A szilikon pántos szerintem is tényleg elég igénytelen.

2011. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem C-kosaras mellem van és megtartotta viszonylag elég jól a mellem! Már többször viseltem és minden alkalommal ugyan olyan jó volt. :)
2011. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Okés, igazad van. Szilikonpántra gondoltam.

És a másodikkal egyet értek, nem fog rendesen tartani.

2011. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam, amit az utolsó belinkelt.


Nem szilikonpántra! Az tudom, hogy csúnya. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat, még várok tapasztalatokat. :)

2011. okt. 22. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Én meg ilyenre gondoltam:

[link]

2011. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, és van ilyenem és nem szeretem.
2011. okt. 22. 22:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit a 21:47-es belinkelt az nem jó.. Semmit nem tart és alatta beizzad a bőröd is..
2011. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!