Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri az ultrahan...

Szerintetek megéri az ultrahangos zsírbontás, valami tapasztalatotok van erről, valaki próbálta már? Úgy tudom elég sokba is kerül.

Figyelt kérdés
Az én városomban itt van ilyen: [link]
2011. nov. 3. 11:40
 1/2 anonim válasza:
Ha szalonba mész, és bérletet veszel, az tényleg nem olcsó, mert ahogy nézem, 99.00 és 259.00 Ft között vannak a bérletek. Ha saját gépet veszel - van most a piacon egy Forever Slim nevű, otthoni ultrahangos zsírbontó - akkor 150.000-ért azt a testrészedet kezeled, amelyiket csak akarod, és addig, amíg elégedett nem leszel. Ha a gépet hárman veszitek meg, máris kijöttetek fejenként 50.000-ből! Ja, ugyanaz a a hatásmechanizmusa, és a felhasznált frekvencia (40.000) Hz is azonos. És még egy, a szalonokban a kezelési időből lejön a nyirokmasszázs, így maga az ultrahangos zsírbontás általában csak 20-25 perc, saját géppel meg 45, szóval érdemes résen lenni!
2012. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! nekem is otthoni zsírbontó gépem van, ami, ha leosztjuk, egyáltalán nem kerül sokba. A combomat kezelem, a narancsbőr miatt, és tök jó, mert közben TV-t is nézhetek akár. :):)
2013. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!