Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kéne kinézni?

Hogyan kéne kinézni?

Figyelt kérdés
15 évesen hogy kéne kinézni? mármint pl mondhattok ilyeneket hogy ilyen felsőt még nem kéne hordani, egy 15 évesnek mennyire kéne festenie magát stb..
2011. jún. 25. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
15 éves vagyok, egyáltalán nem festem magam, és nem hordok k..vás ruhákat. Én így vagyok vele.
2011. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

13 vagyok,de szerintem mondjuk a szemedet kihúzhatod szemcerkával és néha-néha egy kis alapozó is jöhet vagy szájfény. Korrektor bármikor. Ruha téren szerintem ne legyél kihívó még.. xD



Mondjuk jó én még csak 13 vagyok,de van véleményem nekem is,én csak korrektorozni szoktam+szájfény(ritkán) nekem ennyi pont elég.

2011. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem pattanásos a bőröm, sima, ilyen bőrtípust örököltem, nincs is alapozóm mert sztem felesleges akkor.

néha halvány rózsaszín pirosítót teszek fel, mert nagyon fehér vagyok, mint egy hulla xD a szememet mivel szőke vagyok és kékszemű (a pilláim is szőkék), szempillaspirált használok, vagy vékonyan kihúzom felül, és szájfény. am meg nem hordok olyan ruhákat, amikből kinn lenne a mellem, vagy ribancos, úgy nem is érezném jól magam. de ez így jó szerintetek? meg mivel nyár van néha vmi színes szemhéjfetékkel megcsinálom a szemem, ami megy a ruhához, de azt csak ritkán:)

2011. jún. 25. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. :) Mázlista vagy,hogy nem vagy pattanásos,mert én sajna most kezdtem el ilyen lenni és rühellem. :'( Mit meg nem tennék tökéletes bőrért...
2011. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmiféleképpen ne fesd magad mármint én 14 vagyok és elvétve van az arcomon 1-2 pattanás de nem használok alapozót mert csak elzárja a pólusokat és még rosszabb lesz szval a szemceruza még okés de alapozó korrektor meg ilyesmi a 15 éves bőrödnek nem tesz jót :)
2011. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom de írtam h nem használok xD meg nemis használtam, max kipróbáltam hogy úgy hogy fest a bőröm, de nagyon zavaró érzés:/ köszi a válaszokat!!
2011. jún. 25. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:

15 éves lány vagyok. Én nem festem magamat, csak korrektort használok, és hogy ne legyen fényes a bőrőm (zsíros) így ilyen kőpúdert viszek fel, nem látszik, csak mattít. Meg színtelen labellot használok. Ha nagyon pattanásos az arcom akkor teszek fel alapozót, de nem maszk hatásúra csinálom, csak halványan.

Hajam az meg van tépetve, oldalt frufrum van.

Ruha. Hát csőfarmer, és póló. Semmi extra. Néha garbót is felveszek, blúzokat nem szeretem, nem nőiesen öltözködöm, de nem is sportosan. Tornacipőt, edzőcipőt hordok. Szeretem a rózsaszínt is, meg hát minden színt hordok. Szoknyát nem hordok, mert nem vagyok megelégedve a lábaimmal, nyáron rövidnardágot, tangapapucsot. Szandálokat sem szeretem. Hát kb ennyi.

2011. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szintén 15 éves lány vagyok:)

Én festem magam ha elmegyek itthonról,suliban szinte minden nap.Ha itthon vagyok SOHA!Buliba egész komoly sminket szoktam csinálni.

Sulis:szemöldökceruza,spirál,rúzs,szájfény.Ne vörös ajkakat képzeljetek el,nagyon halvány rózsaszín.

A bulis mindig más.Csak példának,ilyeneket szoktam:

[link]

v.:

[link]

Hajam rövid(váll fölé érő)barna,kevés fekete melírral.

Beszárítom,vagy göndörítem.Eredetileg is egyenes,ezért úgyhagyom vagy még rávasalok.Ez hangulatfüggő nálam.

Öltözködésben,hm...

Most példákat írok hogy mik vannak a szekrényemben.

Fehér ing,kockás ing,derékövek,boleró,szövetkabát,bőrkabát(motorozáshoz:D),szövetnadrág,hosszított kötött pulcsik,farmerek,sok egyberuhák,nyári cuccok(short,pántnélkülik,1-2 pántos.Magassarkúk(max 6cm),kivéve 1 ami alkalmi 10cm-el.Nagyon imádok csinosan,nőiesen öltözködni,tulajdonképpen nincs is nagyon sportos ruhám,csak amiben motorozok,és korizok + a tesis cuccom.

2011. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ;))
2011. jún. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!