Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, ha egy...

Szerintetek nem gáz, ha egy nő 2 gyerekkel úgy akar kinézni, mint egy topmodell?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársnőmről van szó, állandóan ditázik, pedig kb 50 kiló, mindennap lejár a fitness terembe és még fut is mellette, közben azt mondja, hogy milyen kövér. Nem vesz fel olcsóbb ruhákat, minden céges bulira csak divattervező által készített koktélruhát vesz fel, mellé drága cipőt. Állandóan a külsejével van elfoglalva, még a gyerekért is úgy megy az oviba, hogy tűsarkút vesz fel. Az utcán meg minden pasi megnézi és ekkora érzi jól magát. Ez nem gáz egy több gyerekes anyától?
2011. nov. 6. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha a gyerekekkel megfelelően foglalkozik(tehát nem hanyagolja el) akkor egyáltalán nem gáz.
2011. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Ha meg tök topis lenne, melegítőben meg edzőcipőben, az lenne a baj.

Sosem értettem, miért a más dolgával kell foglalkozni, ha őt ez teszi boldoggá,téged miért zavar?

Attól, mert valaki szült, még nő is, legalábbis így kellene lennie, de sokan meg abba a hibába esnek, hogy x gyerek után 'elengedik' magukat.

2011. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne gáz? Ha ez az igénye, akkor a 2 gyerek miatt adja fel?


Ahogy kiveszem a szavaidból, nem vagy te kicsit féltékeny rá?

2011. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne? Ha ellátja normálisan a gyerekét, akkor szerintem tök jó. Egy nő, ha szül gyereket már nem nő, hanem csak anya?
2011. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem megy az anyaság rovására, dehogy.
2011. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hisztironikus, de ha van módja megtenni, én nem sajnálom tőle. Csak a gyerekei ne tanulják el tőle a diéta-mániáját.
2011. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha egészséges keretek között ilyen, akkor miért lenne ez baj? Gondolom a gyerekei előtt is csinos, igényes nő volt, nem értem, miért kéne ezen változtatnia csak azért, mert anya lett. Attól még jobb esetben egy nő nő marad.
2011. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem gáz. Én is 50 kiló vagyok (a magasság pl. nagyon nem mindegy..), rendszeresen sportolok, márkás ruháim vannak, hordok tűsarkút, emellett 4 gyereket nevelek, akik köszönik szépen, jól vannak.


Nem csak anya vagyok, de nő, feleség és dolgozó is.

2011. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
0%

minden nő leginkább a külsejével van elfoglalva. nem "gáz", azt csinál amit akar, és "gáz", mert az emberek nagy része tényleg leragad a külsőnél. szegényes lélekre vall, hogy még mindig egy tini szintjén van leragadva, akit az éltet, hogy mások megnézik. de általában 2 gyerek után már nincs is ennél nagyobb öröme egy nőnek.


szóval buta de nem kell bántani érte, ha a gyerekekkel jól bánik, csináljon amit akar.


diéta: a diétázás nem baj, ha egészséges táplálkozást értünk alatta. a sport is jó dolog. a koplalás a baj. önmagában az 50 kiló semmit sem mond, mert az összetétel a magasság és a testalkat függvényében derülhet csak ki mitől egészséges valaki.

lehetőleg divatmániát se tanuljon tőle a gyerek, mert belőle is csak egy üres buta liba lesz ha felnő.


azzal is egyetértek, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája. valószínű hogy a kérdező egy irigykedő löttyedt hölgy.

2011. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok löttyedt, se féltékeny, mindössze nem értem, hogy mitől kell valakinek ennyit foglalkoznia a külsejével, miközben már gyereket nevel. Végül is már lekötötte magát, mégis másoknak tetszeleg ezzel a kinézettel. Nem mondom, hogy nem törődik a gyerekeivel, mert azért látszik, hogy szereti őket, de lehetne kicsit lazább is, ha így öltözik, akkor hogy tud játszani, birkózni a gyerekeivel? Mármint értitek mire gondolok, nem hiszem, hogy ilyen formában leülne velük homokozni, vagy ilyesmi..
2011. nov. 6. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!