Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az normális ha már 10 éves...

Az normális ha már 10 éves lány festeni kezdi a haját elől? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Az anyja megengedi neki..Vörösre szőkére. Mikor festi az anyja a haját akkor a lánynak is festi elől...Ez normális???. Igaz hogy hamar ki fog hullani a haja?

Mikor lehet festeni először hajat?

Ismerek olyat aki kiskorában 10-11 évesen elkezdte festeni a haját most 14 éves és nem dús a haja pedig szép dús volt.

12/L


2011. júl. 3. 01:43
1 2
 11/16 hümi ***** válasza:
korai de hát kinek mi.:D én itt ülök 17éves fejjel és természetes a hajam színe..:D
2011. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Volt olyan ismerősöm, aki mindkét gyerekének(8 és 6 évesek voltak akkor)szőke tincseket tett a hajukba, mert maradt szőkítő a hajfestésből...szerintem ez fölösleges, idióta dolog.egy kisgyereknek ne legyen festve a haja.
2011. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
03:10-esnek üzenem... Jobb mint a hajfestés és te egy nagy bunkó vagy igen!!! És tudod ki a csitri???? Hát én nem.. Mert te vagy az ! Egyébként meg képzeld el hogy azért netezek mert rosszul voltam... Te meg egy kis felfogású vagy
2011. júl. 3. 23:53
 14/16 A kérdező kommentje:
És irigy vagy te.. Ha én akarom nekem megengedik, de én nem roncsolom a hajam...
2011. júl. 3. 23:54
 15/16 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi a 03:10-nek hogy egy helyes írási szótárt elővehetne..

Először is:

Nem egyépként hanem egyébként

Nem festetti hanem festeti

Nem szánalams hanem szánalmas...

Egy 12 éves jobban tud írni mint te és te beszélsz???

2011. júl. 3. 23:58
 16/16 anonim ***** válasza:
A festett haj tré. Olyan mint a színes kontaktlencse. Olyan mint azt mondani hogy kék a szemed miközben barna. A saját egyediségetek számoljátok fel vele. De csináljátok. Elvégre ki kell tűnni a csúnya szürke tömegből. Bár egy jól ápolt természetes hajkorona az összes ordenáré, mázolt sörénynél vonzóbb és feltűnőbb. A gumicsöcsökről ugyanez a véleményem. (még ha azt nem is kérdezte senki)
2012. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!