Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért divat a MŰhaj, MŰköröm,...

Miért divat a MŰhaj, MŰköröm, MŰszempilla. Minden mű. A természetest semmibe nézik? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Rendben,hogy a férfiaknak akarunk tetszeni,de hogy minden mű lesz már lassan rajtunk,nőkön...Félreértés ne essék,nem ápolatlanságra gonolok,hanem a természetes szépségre.Miért nem azt hangsúlyozzák ki magukból a MŰnők?
2009. márc. 28. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem gáz.Egyenként mért ne lehetne valakinek megoldás mert például az isten icipici szempillákkal vagy tövigletörő körmökkel áldotta meg, esetleg nem bír várni amíg megnő a haja...De ez mind egyszerre?!?!

Gusztustalan.Szó szerint az.Egyrészt a mai nőideál is torzul és a fiúk elvárásai is ehhez igazodnak.Márpedig lehet hogy az én ízlésemnek van ficama de én ránézek egy ilyen lányra és szó szerint sajnálom mert röhejesen néz ki, ha leveszi a műszempillát meg a sok cuccot lehet meg se ismerni.Én ide sorolnám egyébként a halálraszolizott bőrt is.Nem hiszem, egyszerűen senki nem győz meg arról hogy muszáj hetente 3szor szolizni járni hogy műbarnák szinte narancssárgásak legyünk mert az a természetes.Arról nem is beszélve hogy 3 hónap múlva aligátorbőrt találnak a sajátjuk helyén.

2009. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

ha mar a videoknal tartunk ezt is erdemes megnezni:


http://www.youtube.com/watch?v=AFwFOH6h4lo


Az ujsagok cimlapjain minden no mu. Photoshopal vannak atalakitva. Eztan ehhez a kepzeletbeli idealokhoz probalnak hasonlitani a nok, ami valojaban nem valos kep, es szinte csak mu dolgokkal lehet elerni a hon ahitott "idealt."

2009. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a 19.00 mondta meg az igazat: a mű is lehet szép, ha ízléses.

Egyébként is baromi költséges lenne egy totál-műnő képet fenntartani, meg sok idő.

De műszempilla, műköröm, műhaj...mi vele a bajotok? ez csak egy kiterjesztése a sminkelésnek, hajfestésnek, szőrtelenítésnek...mert ezeket is mind csak az esztétikum miatt csináljuk.

2009. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is "egyetértek" a plasztikai beavatkozásokkal! "Példaképem" Michael Jackson.:)
2009. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

Én is a természeteség híve vagyok. Szánalmas ha valaki túlzásba esik és elveszíti saját szépségségének értékét.

Mint minden nő én is használok finom sminket, de nekem ennyi elég. Van néhány barátnőm aki vastag sminkben jár állandóan, mert anélkül már senki megse ismerné...

Fárasztó lehet, hogy mindig tökéletesnek kell lenniük (bolt, strand, sport stb)...soha nem lehet spontán semmit csinálni....

Véleményem szerint minden nő ügyeljen és tegyen meg mindet azért, hogy szép legyen, de ne legyen mű kirakati baba.....aki szép az reggel is szép:)

2009. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomban (18/L) azért divat szerintem, mert egy hosszú műkörömmel és rikító piros hajjal könnyű odavozani a figyelmet. Bár szerintem gusztustalan. De ha pl vki nagyon durván lerágja a saját körmét, és feltesz egy kis szolid műkörmöt az már más, az érthető. Engem inkább az zavar, h egyre több kényes, műmájer ostobenkó van a sulimban, akiknek állandó témája a műkörmük.
2009. szept. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!