Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz rólam? (Kérdésed...

Mit gondolsz rólam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

a blogom alapján. :D

[link]


2011. júl. 4. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Csak egy jó tanács: a vessző, pont, és egyéb írásjelek után nyomd meg a SPACE billentyűt, mert nagyon idegesítő, ha egy "blogban" helytelen a szöveg :P

Szép napot! Üdv

2011. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos. A 26. oldalakon jót nevettem, honnan jött az ötlet?

Tudom, hogy nem kérted, viszont az írásjeleket javítsd már ki, pont és vessző után ha nincs szünet, azt nehéz olvasni.

Egyébként csak így tovább :)

2011. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Kis ribanc. Tanulj meg írni.
2011. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

jaja az írásjelek után figyelj már!.. ha már blog.. :S

a színek, hangulat nekem nagyon tetszik, legalább is én eleve szimpatizálok az ilyen lágy, szerethető dolgokkal, és te is aranyos kislánynak tűnsz :) de azért elég átlagos is vagy, még ha próbálod is különlegesnek mutatni magad.

ha már kérdeztél, szeretnék tanácsot is adni. ha nem érdekel, maximum nem foglalkozol vele :) tehát, írtad hogy utálod sp-t flour-t stbstb.. sz@rd már le őket igazán! és még annyi energiát se fordíts rá, hogy utálod őket! totál felesleges, csak a negatív gondolkodásmódot erősíti a sok harag.. azt hiszem, elég sok harag van benned a világ felé, ami persze normális egy tizenévesnek, de minél hamarabb továbbjutsz ezen, annál boldogabb lehetsz!

szia

19L

2011. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Írásjelekre ezentúl figyelni fogok...

harmadik: Megtanultam írni! Mondd mi a bajod? Nem hiszem, hogy nagyon találsz helyesírási hibákat-.-"

Egyébként nincs bennem sok harag, de ezt miből gondoltad? : D

2011. júl. 4. 16:17
 6/17 A kérdező kommentje:
a 26-os dolog pedig csak azért, mert 26-án születtem. :P És hát..az a kedvenc számom^^
2011. júl. 4. 16:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Még 2008. elején kezdtem gpzni. Az egész úgy kezdődött,hogy nyertem egy versenyen 10 kreditet...akkor úgy gondoltam,hogy ennyi elég lesz egy laphoz.._. A címe dollz-csoda.gp VOLT,a címből gondolom témát nem kell megmagyarázni,dollznevelde VOLT...majd később valamikor március fele (tudom,mert szülinapom előtt VOLT.:D ) nyitottunk a tesómmal egy dollztörténetes oldalt...ennek a címe csoda-dollz.gp VOLT. Később,amikor a dollz-csodán nagyon sok nevelő VOLT,már alig tudtam kiigazodni a nevelők között, ekkor létrehoztam a xxdollzxx.gp-t. Ez már sokkal rendezettebb VOLT...azóta már megbántam, hogy eladtam, mert akkor már közel 200 nevelő VOLT. VOLT rengeteg témájú lapom, a leghosszabb idejű Katie Babyfayceről szólt. De VOLT Lady Gagáról,Selena Gomezről,Demi Lovatoról. Igazából ezek nem VOLTak olyan nagyon fontosak...ja igen. Dollzneveldém is VOLT közben,de ezeknek igazából értelme nem VOLT. :/ Nem igen VOLTak nevelők. Kicsit jelentősebb lapom az ego.gp VOLT. Ez a divatról szólt. Most viszont átalakítottam dollzneveldére. :$ Rájöttem,hogy semmi értelme...aztán 3 nap után be is zártam. És most itt tartok,egy blognál. :DD Azt hittem,hogy hosszabb lesz. : P Mindegy"


ebben a kis szövegben 14x szerepel a 'volt' szó. Szerintem egy szókincsfejlesztés igazán rád férne :)

És a bemutatkozásod alapján nagyon szimpatikus vagy :) Igazán jó lenne ha minden 14 éves lány így viselkedne

( a 26. oldal gyűjtése pedig borzasztó aranyos :D Különösképp megfogott, mivel én is 26.-án születtem,és ebből eredően a kedvenc számom is ez ^^ ;)

2011. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a helyesírási hibákért :D Nagyon siettem ^^"
2011. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,engem egyáltalán nem zavar,h nincs szóköz az írásjeleknél:D.minek? én sem rakok.:D
2011. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm...

szavakra ezentúl jobban figyelek, hogy ne legyen ennyi szóismétlés. :D

2011. júl. 5. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!