Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Kell még fogynom?...

Fiúk! Kell még fogynom? Nagyon ronda még az alakom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Bugyit ne nézzétek:D Itthoni...


2011. júl. 5. 12:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
sztem nincs gond az alakoddal.. habar én lány vok :)
2011. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én is lány vok...és sztem nincs semmi gond veled..szeretnék én így kinézni,de hiába eszek nem hízok,pedig csak a combomra kéne egy kicsiként hízni :D
2011. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Jó ez így.
2011. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Szerintem még igen, bár biztos mindenkinek más véleménye lesz, mert van olyan akinek pont az ilyen alkat jön be.

Véleményem szerint még pár kg mehetne le, aztán pedig egy kis plusz izom nem ártana.

2011. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
Ha már vidéki vagy,legalább sportolhatnál egy kicsit..Kint a kertben lehet futni,edzeni magad,mert így semmi alakod nincs..Puhányka vagy
2011. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
7 kilót fogytam már,sportolással...ha nem látszik arról nem én tehetek:D
2011. júl. 5. 12:15
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát a hasad vonalában elég széles vagy...
2011. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Talán csípőtájról meg combról kicsit, de ha így jól érzed magad, akkor nincs ezzel nagy baj, rendben vagy. Viszont kicsit hajlamos lehetsz a hízásra, úgyhogy a súly megtartásra oda kell figyelned, mert ha elhagyod magad, csak rosszabb lesz.
2011. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Aha,igen...:/ Az a környék nagyon ronda.Nem is szeretek fürdőruhában lenni.Ha még egy 6-ost ledobnék se lenne szép mert széles a csípőm és aránytalan hozzá a lábam..:(
2011. júl. 5. 12:21
 10/29 anonim válasza:
0%

Van még mit persze :)

Heti 3-4*1 óra futás vagy monoton gyaloglás, sok guggolás, és normális hasgyakorlat min.... Persze ha nem eszel értelmes kaját, akkor nehéz lesz a végén. Jövő nyárra, meg más jól is leszel :)

2011. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!