Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom? Ès milyen az alakom? Nagyon gáz? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. okt. 7. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel úgy indítod, hogy 'mennyit kéne fogynom' és 'nagyon gáz', nincs túl sok értelme azt válaszolni, hogy semennyit, inkább csak sportolj sokat, hogy egy kicsit feszesebb legyél. Úgyhogy én azt mondom, hogy legalább öt kilót koplalj le magadról.
2011. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kezdeni akarsz valamit, akkor fenékre gyúrj, hogy feszesebb legyen. A csípőcsont fölötti párnácska rólam pl nem tűnik el sehogy se, úgyhogy abban nem tudok okosat mondani. Amúgy sem olyan óriási és égető problámák szerintem :).
2011. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Húú hát nem tudom...,de remélem, hogy nem ilyen ruhákban jársz hétköznaponként, mert rendkivűl előnytelen. :/ Nem olyan gáz az alakod.Egyébként szerintem egy 5kg kellene fogynod, és inkább erősítened, futni, kondizni, mert elég "lötyi" vagy elnézést a kifejezésért. De ez igazából még dícséret is, mert tényleg vagy kövér csak kidolgozatlan.:) Igazából a lábadon van még mit formálni, és leginkább onnan kellene fogynod is.

Nem csak a levegőbe beszélek, és nem osztom az észt, és már 6 éve kondizok, 57kg-os,170 cm lányként kezdtem,igazából nem voltam duci, csak LÖTYI :D ,most 50kg vagyok tartom a súlyomat, és indulok a következő ironmanen. :$ Szóval fel a fejjel!

2011. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.Természetesen nem ilyen ruhákban járok,ezt csak a kép miatt vettem fel,mert ebben a ruhában tényleg kilóg minden hájjam :D

167cm és majdnem 69 kg vagyok.Most kezdtem el a Rubint Réka dvd-jét,szeretnék végre jól kinézni :D

2011. okt. 7. 14:10
 5/12 anonim válasza:
Fogyni??? 5 Kilót??? Hol éltek?
2011. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ehy kis úszógumid van a derekadon, éés ha jól látom a combot is összeér. Vagy 5 kiló, de ha em fogysz is csinos vagy :D
2011. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. okt. 13. 15:41
 8/12 anonim ***** válasza:
kb. 5 kilót
2011. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mindenki így gondolja,de én azért vagy 8-at fogynék a biztonság kedvéért.Eddig 1 kg már lement :)
2011. okt. 13. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogyjál! inkább tornázzál (a Rubint Réka nagyon jó) és alakítsd át izommá! a fogyókúra nem jó,mert ha abbahagyod akár a dupláját is visszaszedheted! Én az edzést javasolnám mindenképp
2011. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!