Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek akkor ha nagyon...

Mit tehetek akkor ha nagyon vékony vagyok sokat eszek, de még sem tudok hízni?

Figyelt kérdés
Ez a fogpiszkálós borsó szemes poén nagyon vicces ,de nem értem miért kell leszólni a vékony nőket?Az télleg gáz ha valaki direkt akar úgy kinézni mint egy anorexiás.De azért ha valaki elsüt egy ilyen poént gondolhatna "ránk" is.De vissza kanyarodva a kérdéshez mit tegyek hogy egy kicsit hízzak és jó alakom legyen?
2009. márc. 28. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tornázz,egyél változatosan,fogadd el magad ilyennek. Én vékony vagyok és magas (46/167) és mindig mondják h milyen mázlista vagyok h ilyen vékony vagyok meg minden... Pedig annyit eszek én is mint egy ló.. Szerintem sokkal jobb nagyon vékonynak lenni mint egy dagadt disznónak..:DD
2009. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez addig oké hogy jobb vékonynak lenné mint dagadtnak,de az a gáz hogy tök nincsen semmi formám szóval ilyen "elöl deszka hátul léc" filing vagyok.
2009. márc. 28. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:

szia.

én még csak 14 vagyok,de hihetetlen vékony voltam..

163centi vagyok(voltam), és mindehhez !44! kiló..

genetika, mert apa is nagyon vékony(2éve láttam, de emlékszek, hogy nagyon vékony volt..)


elegem lett, h deszkaléc vagyok, és elkezdtem egy éve hízókúrákat stb..semmit nem segített..aztán feladtam fél év után..most 3 hónapja újra elkezdtem,(saját étrenddel), és már 3 kilót híztam.Ami nálam, hattalmas eredmény..


nekem annyi a titka, hogy minden kaja után (napi ötszöri kaja) lefekszek/ülök 1 órára,mondjuk magántanuló vagyok, szal szerencsém van..minden kajából duplán eszek, főtt kaját eszek vacsira is.este megeszek 1 tábla milkát,és ennyi..azóta 47kiló vagyok.:)

2009. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!Azért aki tud még erre választ adni az írjon.léci!
2009. márc. 28. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most éppen hízókúrán vagyok....172 centi vagyok 46 kilóval...Sajnos egy betegség miatt dobtam le egy 10-est,pedig úgyse voltam túl vastag!Szóval kolbász szalonnával+kenyér!Amúgy engem is mindig "bántanak" a súlyom miatt, de már nem foglalkozom velük!Inkább,minthogy 80 kilós legyek!A fogyókúra sokkal rosszabb!Szóval egyél mindent,amit megkívánsz, de persze egészségesen étkezz, tehát a meki meg a kóla meg a chips kilőve!Azok csak narancsbőrt okoznak!
2009. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom hány éves, vagy de idővel azért a súlyod változni fog. Lehet, hogy a genetika miatt vagy vékony de lehet hogy gyors az anyagcseréd. Egy jó étrend biztos, hogy segítene rajtad valamivel. :) Véleményem szerint jó alak érdekében pedig a sport, ami segíthet. Mellesleg ne törődj azokkal, akik ilyen poénnal jönnek, inkább örülj neki, hogy egészséges vagy:)
2009. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sportolj..vannak még esetleg étrendkiegészítők is..egyik ismerősömnek sem használt semmi, akármennyit evett nem hízott..elkezdett szedni valamilyen étrendkiegészítőt, mellette sportol és így sikerült híznia egy kicsit..mondjuk a hízást értsd inkább annak, hogy izmot szedett fel magára, nem pedig elhájasodott..:D
2009. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 30kiló vagyok de legalább izom is van:Dde akkor is bántanak:(
2009. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!