Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony (nincs mit rajta...

Csakegyperc kérdése:

Vékony (nincs mit rajta fogni) vagy picit husisabb lány (aki nem duci, sem kövér)? Lányoknál persze a vékonyság számít, de fiúk ti miképp vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

hát te igen bunkó vagy. "45 kg és zörögnek a csontjai"

Ezzel most az összes vékony csajt megsértetted.

pl engem: én 41 vagyok és nem "zörögnek a csontjaim te idióta -.-"

2011. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

temeg megsértettél mindenkit aki nem úgy gondolkodik mint te azzal, hogy leidiótáztad a kérdezőt.

am meg meg tudom érteni ha nem akar vékony negyvenkilós lány lenni, ugyanis (bár ez testmagasságfüggő) az nem egy jó dolog.

2011. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
én ilyen alkat vagyok egyáltalán nem nézek ki 40 kgnek. Azért elég bunkóság azt írni,hogy nincs rajta mit fogni...
2011. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
Vékony és kész. Nincs husis, csak dagadt, és a dagadtak szoktak ezzel a "van mit fogni rajta" szöveggel jönni.
2011. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Én is 45 kiló vagyok, még se panaszkodott senki, sőt az unokatesóm is annyi, még is naagyyoon jóó alakja van, mivelhogy sprotolt sok ideig, és szép teste van. Mindketten alacsonyabbak vagyunk. (L/17)..Ja, és hozzá se kell tennem, hogy nem "zörögnek a csontjaim"
2011. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én nem is rád mondtam :)

Az ismerősömre, hogy ő nagyon vékony,meg magas. És a magasságához a 45kg kevés.Szerintem.És neki a 45kg,már csontzörgős.Mellesleg lehet én tudtam rosszul,de "lehet mit fogni" az husi. Vékony lányon nem tudsz ugy konkrétumot mondani,hogy ó van mit fogni rajta.kis hájat semmiképpen. Vannak a husisabb lányok, és akkor ott van egy kis pocak.. :) meg hasonlók. Semmiképp nem akartam megbántani a vékony lányokat, sem azt ha valaki 45 kg, mert mindenki lehet szép,és gyönyörű. Nem feltételeztem,hogy aki 45kg az csontváz,nem általánosságban fogalmaztam. Húgom 40kg,és pontjó. De ha téged megbántottalak, hát akkor elnézést :)

2011. júl. 10. 19:50
 17/18 anonim válasza:
19:22 én is 41 kg vagyok és teljesen egyetértek
2012. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én 45kg vagyok és mellé 157-8cm. Nem tartom magam túl vékonynak, ha husibb lennék, akkor duci alacsony lány lennék, nem pedig cuki alacsony lány, ahogy mondani szokták.
2015. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!