Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egészségesen táplálkozom,...

Ha egészségesen táplálkozom, mellette naponta 30-40 percet tornázok, látszódni fog a változás?

Figyelt kérdés
162cm, 59kg, és 15 éves vagyok.. (lány) szeretnék fogyni, igazából a hasam és a combom a hájas.. mert a derekam az vékony,sőt, a medencecsontom kint is van... de a hasam nagy, a combom meg nagyon vastag,hájas,löttyet...... Rubint réka dvd-ire tornázok mindennap 20percet,meg Czanik balázs capoeira aerobic dvdjéből megcsinálok olyan 20-30 percet,amennyire időm van, fog valami változni?:( és normálisan eszek,tehát nemeszek cukros,lisztes dolgokat... joghurtot natúrt eszek édesitövel, vagy jogobella light,ebben gyümölcscukorvan. túrót is szoktam,gyümölcsel,sült húsokat, azokat párolt zöldségekkel/répa,borsó,brokkoli,zellergumo/
2009. szept. 8. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem menni fog! Dicséretes, hogy helyesen étkezel.


Viszont egy kis aerob mozgás sem ártana, hogy égjen a zsír is és ne csak formásodj. Szükség van mindkettőre. Szóval ha pl heti 3-4X elmennél 40 percre kocogni/futni, akkor lehet jobb lenne. És akkor nem kell alakformálás minden nap, hagyj időt az izmoknak a regenerálódásra.


drukkolok. majd írd meg,hogy állsz :)


de amúgy ne várj gyors változást. egészséges a lassú fogyás és a őröd is szép lesz:)


soksoksok sikert:)

2009. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!