Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Méért vagyok ilyen rondaa?

Méért vagyok ilyen rondaa?

Figyelt kérdés
:(
2011. júl. 10. 22:54
1 2
 11/17 ava87 ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi értelme, ha te magad is megmondtad, hogy igazából választ se vársz rá?
2011. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
gének
2011. júl. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát nem vagy egyedűl erről biztosíthatlak :(
2011. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
smink?
2011. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mért nem teszel ellene? Nyavalyogni a legkönnyebb.

Ha nem tetszik a tested miért nem sportolsz, diétázol, táplálkozol egészségesen? A testét mindenki úgy formálja ahogy akarja.

Változtass az öltözködési stílusodon, nagyon sokat számít.

Ha nem tetszik az arcod találj ki másik hajstílust, teljesen más lesz az arcod összképe. Ha fiú vagy arcszőrzettel is variálhatsz, borosta ilyesmi.., ha lány sminkelhetsz.

Nem a csúnyaság a baj, hanem az, hogy nem foglalkozol magaddal maximum. Ha valakinek van egy sportos, formás testalkata, egy hozzá illő öltözködési stílusa és tényleg ápolt, jó illata van, rendezett / fehér fogsora, jó haja, szép bőre az már nem lehet csúnya..., maximum az illetőnek nem tetszik, de nézhetsz ki akárhogy nem fogsz mindenkinek tetszeni akkor sem.

Ezek mind olyan dolgok amikért tudsz tenni, csak nem ülni kell és sajnálni magad.

2011. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. De azért azt is elmondanám, hogy van akinek tényleg más az arcszerkezete akkor nem fog rajta segíteni frizura, lehet másképp fog kinézni, de attól még az arcszerkezete az megmarad.

A szép arcú embereknek könnyebb minden, vagy az átlagosan szépeknek. Akinek azonban eltérő az arca, nem olyan szép, vagy csak szimplán olyan 'fura', vagy nem illik bele az átlagosba az joggal érzi magát sz@rul. Ha megtanulja, hogy elfogadja magát akkor is ott lesz legbelül, hogy nekem miért nem lehet szép arcom? Csak maximum nem mutatja ki, mert nem érdemes foglalkoznia minden percben ezzel.

2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát:)

23:22

habár nem vártam rá olyan választ hogy azért vagy ronda mert stbstb ennek ellénre is érkeztek olyan válaszok amiket hasznosnak tartok,vagy megnyugtatnak kicsit meg ilyesmi.

amúgy amiket leírtatok én próbálom formázni a testem,szoktam tornázni,sminkelem magam és tetszik az öltözködésem. szóval amit tehetek abból majdnem mindent próbálok megtenni de ezek olyan dolgok amik ellen kevésbé tudok tenni:S pl az elevee ronda fej-.- :S a nagyon vékony lábaim amikre nem tudok hízni mert mondjuk a hasamra megy.. a fehér bőröm a sok anyajegyem az aránytalan testem stb.. :/

na mind1 köszönöm a válaszokat:)

2011. júl. 12. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!