Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó kérdés! Ti hol...

Melltartó kérdés! Ti hol szoktátok venni, és hol lehet kapni gyönyörű szépeket nem túl drágán?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen esti ilyen olyan csipkés-et szeretnék hanem valami hétköznapibbat de valami gyönyörüt.Kb olyan 5db-ot szeretnék venni.... De hol? Ti nem drágáljátok a 3ezer Ft-ot melltartóra? :S Neew yorkerre gondoltam,ott szépek vannak...de elég drágák..:S Ja és a fő szempont hogy push up féle legyen... ne álljon el a 2 mellem egymástól.
2011. szept. 28. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy de mostmár legalább tudom mennyi 1 melltartó, eddig gőzöm se volt róla :)

Annyira am nem sok ha azt nézzük hogy mennyibe kerül egy póló vagy gatya vagy cipő meg eleve bármilyen minőségibb ruha.

2011. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát annál olcsóbban max kínaiban vagy piacon találsz, egy minőségi darab sajnos 5-8 ezernél kezdődik.

Ha tarka, mintásakat, stb akarsz, akkor a kínaiban is találsz, igaz az olyan is. :S

2011. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
3 ezer, te hol a csába vásárolsz? Én rendszerint Aranypók üzletekben veszek Triump vagy Felina márkájú melltartókat, mindig a hozzáillő bugyival együtt, 1-1 ilyen szettet ritkán úszok meg 15 ezer alatt.
2011. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiban vettem nagyon jókat akciósan 6-700ft-ért, (pedig a rám való ritka mint a fehér holló)

A newyorkerben pedig 290ft-ért még anno, de most 900ft-ra vannak leárazva nézz be hozzájuk.

2011. szept. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki, kínaiban veszem, és egyáltalán nem olyan gáz a minősége, mint más kínai holminak, pl. cipőnek. Van olyan melltartóm, ami már 2 éve megvan, és semmi baja.
2011. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Összetenném a kezem ha 3000ért kapnék melltartót. Az én méretemben sajnos 10alatt nincs, de inkább a 20hoz van közel az ami szép..és 1db!!!!



Amúgy new yorkerben ha akciókor mész akár 890Ft-ért is vehetsz vagy 1490-ért.. tescoba is vannak jó, ahol ha akciós akkor nem drága (bár sztem amúgy sem)

2011. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én max 1000ert vettem eddig Debrecenben a Szuper Fashion-ben.
2014. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok es ezek vagy egyszinuek vagy szolidan csipkevel diszitettek, nem azok a fajtak a mik a new yorkerben vannak. Annal szolidabbak.
2014. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!