Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szivacsos melltartó kérdés?

Szivacsos melltartó kérdés?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt szivacsos melltartóm, nem is szeretnék, de azon gondolkoztam, hogy ezt hogy lehet kibírni nyáron? Nem sültök bele?
2011. jún. 20. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Belesültem, amikor olyan volt.
2011. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En a szivacstalanba is belesulok :)
2011. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele...inkább a sötétbarna fenékig érő hajamba sülök bele, de még akkor is, ha kontyba összefogom. A melltartó nem zavar, jobban zavarna, ha nem az lenne rajtam, mert olyan eszméletlenül gnóm melleim vannak, hogy ki nem mernék menni az utcára szivacs nélküli melltartóban, vagy eleve melltartó nélkül :S
2011. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem :D

Nélküle rosszul érezném magam. Mert sajnos a formája nem olyan, mint kéne lenni. A mérettel nincs gond /75/c/, de nem szép kerek sima melltartóban, és szivacsosban olyan lesz.

2011. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is felveszek szivacsosat. :) de nekem a melleim nem tetszenek melltartó nélkül. :) xD viszont melltartóba szépek sztem. ;$$$ meg nem kicsik de nem is olyan nagyok. :D állítólag pont jó. :D
2011. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 25. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!