Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fűző-s kérdés? Mit ajánlot...

Egy fűző-s kérdés? Mit ajánlotok, hogy ne legyek "lapos" a fűzőben? Melltartó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy ehhez hasonló felsőm:

[link]


Kicsit hosszabb és csupa fehér (apró fehér mintákkal), teteje alja szintén kicsit csipkés, jó pár merevítő fém van belevarrva, oldalán cipzáros, elején megkötős. Imádom.


De sajnos a sors nem áldott meg hatalmas keblekkel XD, csupán 36-os mérettel (75a) így ha ezt felveszem melltartó nélkül, akkor nagyon "deszka leszek".


Tudnátok tanácsot adni, hogy mit csináljak, hogy legalább akkora mellem legyen a fűzőben is mint amúgy van és ne szorítsa le? Varrjak bele valamit? Vagy van olyan fehérnemű amit a fűző alá is fel lehet venni és tart/emel?


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat :)


2010. júl. 26. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, van olyan melltartó, amit fel lehet venni alá. ha nem találsz boltokban, akkor nézz a neten. rengeteg helyen lehet már vásárolni az interneten és egész olcsó és jó minőségben. lehet kicsit zsákbamacska, de azért meglehet próbálni. egyik ismerősöm szokott onnan rendelni bugyikat meg atlétákat, neki bevált. valami fehérneműüzlet.hu vagy ilyesmi. keress rá a google-n. én egyébként egy lagziban vettem fel hasonlót, fehér volt fűzős és a piacon találtam olyat, hogy szilikonos volt az egész melltartó, így nem nyomta le azt, amit egyébként is le lehet :) szóval nézz szét a fehérnemű boltokban, piacon. hátha ajánlanak valami jót!
2010. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a szilikonos melltartó jutott eszembe, mint megoldás. Esetleg még pánt nélküli melltartó.
2010. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Esetleg valami ilyesmire gondoltatok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


vagy ilyen szikikonbetétre?

[link]


Ha egyik sem, tudnátok képet linkelni?


Tudnátok tanácsot adni, hogy a pánt nélküli melltartó kiválasztásánál mire ügyeljek?

2010. júl. 26. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!