Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak magamhoz?

Hogyan viszonyuljak magamhoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép lánynak mondható, és nincs semmi önbizalmam. De ezen a nyáron rengeteg táborban voltam, és vágytam rá, hogy a középpontban legyek, ami többé-kevésbé sikerült is. Viszont, ha ilyesfajta sikerem van, az nem az önbizalmamat, hanem az egomat növeli. ( Sajnos.) Az egyik táborban kijelentették, hogy én vagyok a szép lány, és teljesen elteltem magamtól, pedig igazából tudtam, hogy közöm sincs a legszebbhez, de valahogy jó volt ezt hallani az emberektől. Egyébként a bókokat nagyon nehezen fogadom. Már kezdek róla leszokni, de volt olyan, hogy valósággal nekimentem annak, aki azt mondta, hogy szép, csinos vagyok. Kérlek segítsetek! Hogy kezeljem ezeket a dolgokat. 15/L
2011. júl. 18. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj a bókoknak, és felesleges azzon aggódni, hogy nem vagy szép 15 éves vagy! Még rengeteget fogsz változni
2011. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet! velem még az is a baj,hogy én egyáltalán nem kapok bókokat,csak barátoktól és nemtudom h azért mondják hogy ne legyek szomorú vagy komolyan gondolják.......... szóval van a neten ilyen cikk rengeteg,hogy fogadd el magad! olvass utána és hátha menni fog az elfogadás! Mindenki egyformán szép! nincs kivételezés! ha vallásos vagy ezt tudnod is kell!az emberek nem tökéletesek,én sem vagyok az te sem,ezt meg kell tanulnunk elfogadni,azt is hogy az emberekhez hogy kell viszonyulnunk!
2011. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!