Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki a fogszabályz...

Szerintetek ciki a fogszabályzó? Most lesz és félek, hogy mit fognak a többiek szólni! 16/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ja 200.000 / fogsorért...

(azaz alul és felül együtt 400.000)

2011. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki, nekem is van, pedig már 20 vagyok. Olyan 1,5 éve hordom, lassan leveszik. Pikk-pakk megszokod, fájni is csak az elején fog kb. 1 hétig, utána akkor, amikor majd húznak rajta. Hidd el, milyen jó érzés lesz feszengés nélkül, önfeledten mosolyogni! A fogszabid kamatostul meg fog térülni.


Amikor beszélsz valaki, először a szemeit figyeled meg az illetőnek, utána akarva-akaratlan a fogaira téved a tekinteted. Ha valakinek kesze-kuszák a fogai, az már óhatatlanul rosszat feltételez, és sajnos sok a felszínes ember, aki csak a külső alapján ítélkezik...

2011. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
de nekem csak levehető fogszabim lesz,mert az állandóra nincs pénzünk.az is ugyanolyan hatásos?
2011. júl. 18. 22:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja hogy igen akkor igen. Ez egyénfüggő. Itt nem fogod kideríteni. 16 évesen hááát.. akkor már rögzült a fogad a helyére elég erősen. Az orvos megmondja mit tehet
2011. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem az.. nekem is van :) és sosem cikiztek, sőt inkább mindig mondták h egyre szebben állnak a fogaid :D most fogják levenni és nagyon örülök h megcsináltattam, hiszen fenn volt egy fél évig viszont az eredmény kárpótol minden kellemetlenségért.
2011. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem is nemsokára lesz...Csak én 11éves vagyok. Én is nagyon félek hogy kiröhögnek
2011. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!