Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lenne az első gondolatod...

Mi lenne az első gondolatod ha meglátnál a strandon egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
A teste 80% szőrős,hol jobban hol kevésbé a lábszára heges és kiütéses.
2011. júl. 20. 09:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
Energiát adna, hogy viseljem el a gyanta, illetve az epilátor okozta fájdalmat, különben én is így fogok kinézni.
2011. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%

1. Szegény, biztosan betegség miatt néz így ki, neki is nagyon rossz lehet.

2. folytatom kisbabám úsztatását.

2011. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
utoljára 10éve voltam strandon,elég furán néztek,talán itt az ideje vennem egy fürdőrucit és ujra mmegprobálni.
2011. júl. 20. 10:40
 14/25 anonim ***** válasza:
42%
Jajjaj! Azért vigyázz vele! Én az 5 kg-s túlsúlyommal lesütött szemmel vonulok a strandon, a pláza qrvák és a műmájer f@szok nem akárhogy mustrálnak ám! Persze minden elismerésem, ha ilyen bátor vagy, de nehogy utána egy életre tényleg bezárkózz!
2011. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

így van, ne foglalkozz a civilizációs torzulásokkal, kérdező! :)


itt azért többnyire normális értékrendű emberek adnak tanácsot , de nem lehet reprezentatív szeletnek nevezni a százalékos pozitív hozzáállást.

azaz a strandos bunkók nagy valószínűséggel megmaradtak strandos bunkónak és a gyerekeik is azok lettek, de ezzel ne foglalkozz!


nekem pl alig van mellem és mindig külső szilikonpárnát rakok a melltartómba, hogy átlagosnak tűnjek.

a kedvesemnek és az imádott szinte felnőtt, okos fiamnak köszönhetően azonban mára már tudom, hogy mik az értékek a világban és magasról teszek a csodálkozó pillantásokra, strandon már nem teszem be a szilikont és vígan úszkálok a háromszög felsőmben :)

egyszer képzeld, az egyik aquaparkban kipottyant a szilikon, amikor leértem a nagy kék csúszda aljára, úgy kellett összeszednem méterekről :D

na az sokkal cikibb volt, mint a tudat, hogy kicsi a cici :)

2011. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Adri baba ***** válasza:
Miért nem szedeti le a szőrt?
2011. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Igen, a szőrtelenítés jó megoldás, a hegekről nyilván nem tehet, de ha szőrtelen, a helyzet már jobb.


Egyébként engem sem izgat, hogy ki hogy néz ki, ha nem büdös és mocskos, elférünk a medencében.

2011. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én lesz@rnám. Nem ismerem, nincs közöm hozzá, hogy néz ki. Én szórakozni megyek a strandra, más is gondolom, nem foglalkoznék vele.
2011. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy egy pillantást sem vetnék rá, de inkább nem nézném, mert tudom, hogy milyen rossz neki, én is rosszul érezném magam a helyében, főleg hogy a sok bunkó netán még be is szólogatna. De ilyenekkel meg nem kell foglalkozni.
2011. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
szegény, vajon milyen betegsége van? ííhh..dejó h én nem vagyok ilyen.. oszt megyek
2011. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!