Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lenne az első gondolatod...

Mi lenne az első gondolatod ha meglátnál a strandon egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
A teste 80% szőrős,hol jobban hol kevésbé a lábszára heges és kiütéses.
2011. júl. 20. 09:56
1 2 3
 21/25 hot_kiss ***** válasza:
Először biztosan megrémülnék, de betegségre gondolnék.
2011. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
'úristen hogy néz ki...jaj nem akarok odanézni, ez szörnyű, szegény...de miért nem borotválja le legalább?? jajj megyek inkább a büfébe...' -ezt gondolnám és utána próbálnék nem venni tudomást róla:S
2011. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Ami nem szőrős:tenyerem,talpam homlokom és a dekoltázsom, a többi testrészem szőrős.Amit gyantázok,az orromtol a nyakamig az egész területet,nemcsak a bajuszt.Amit borotválok a lábszáram combom(ezt a felületet gyantázni nem lehet mert felszaggatja a sebeimet).

A kiütések születésem másnapján jelentek meg több orvost megjártunk nem tudják mitől van,öcsém is ilyen.

A szőrősődés pubertáskorom óta megvan,a tesztoszteronszintem majdnem annyi mint egy férfinak.

2011. júl. 20. 18:56
 24/25 anonim válasza:

én biztos vagyok benne, hogy van férfi, aki erre gerjed.

csak sajnos ugye egy jóadag kisebbségi érzés is társul a jellemhez, pedig a víg kedélyű és egészséges önbizalmú, de mindenhol szőrös nő is lehet csábító valakinek.

a kisugárzás fontosabb!

2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ránéznék, de nem foglalkoznék vele. Nyilván nem te akartad, hogy ilyen legyen, nem tehetsz róla/ellene, ilyenen én nem szörnyülködnék.

(Vannak a strandon érdekes dolgok, amikre először nagy szemekkel nézek, aztán inkább gyorsan elfordulok, de az nem ilyen jellegű, hanem pl múltkor 55-60 év körüli hölgyike fehér, pánt nélküli bikiniben HATALMAS mellekkel, aminek a felső csak kb a felét takarta... Meg kisgyerekes anyuka csíktangában... Na ezek. Különbség, hogy ez az ő választásuk. A bőrbetegséget, sebeket, hegeket, stb. meg nem az ember választja...)

2011. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!