Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépség nem számit. -ezt...

A szépség nem számit. -ezt egy csúnya ember találta ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem, hanem egy értelmes.


A szépség nem tart sokáig, akinek a partnerében csak a külsö számit, az soha nem tud tartós kapcsolatot fenntartani. Viszont a másik esze meg az emberi tulajdonságai nem "öregszenek", marad olyan, mint eleinte.

2011. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
nem feltétlenül csunya, de olyan aki mindenképp erősebb észben vagy lélekben mint külső adottságokban.
2011. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Én inkább a jó öreg mondást használnám: külső megfog, belső megtart.

Butaság, hogy nem fontos a külső. Egy párkapcsolatban elengedhetetlen a testi vonzalom. Ennyi. Tartós kapcsolat nyilván akkor lehet csak, ha a belső is rendben van.

Sokan úgy tartják, hogy azért csak a belső a fontos, mert mondjuk a szép lányok/helyes fiúk mind beképzeltek, buták, stbstb. Pedig szerintem ez sok esetben nem velejárója.

Szerintem ha pl. egy srác nem egy csúnyácska, de amúgy okos, aranyos, kedves csajt fog választani, ha megkaphatna egy szépet, aki ugyanilyen tulajdonsággal rendelkezik.

Nekem ez a véleményem erről:)

2011. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

A szépeket könnyebben elfogadják, könnyen be tud illeszkedni, nagyobb az önbecsülése (tisztelet a kivételnek). A szépség nagyon is számít. Olyan dolgokat befolyásol, mint barátságok, munkahely, partnerkapcsolat. DE nem feltétlenül az olyan szépség, ami már annyira tökéletes, hogy nem lehet benne hibát felfedezni. Akik tökéletesek azok ugyanúgy száműzve vannak a társadalomból, mint a csúnyák. Az átlagos szépség az, ami miatt könnyebben boldogulhatunk a világban, mint egy csúnyább ember. Azonban a szépség múlandó. DE, ha valaki odafigyel magára, akár 50 évesen is jól tud majd kinézni. Nekem nagyon fontos a külsőm. Szeretek csinosan öltözködni, kozmetikushoz-fodrászhoz járni. Sokat edzem, és kerülöm a gyors kajákat. Sokan azt hiszik ezt megengedni magadnak luxus, pedig egyáltalán nem. Ez lenne a természetes. És bár vannak szépséghibáim, úgy érzem könnyebb elhelyezkednem/beilleszkednem valahol, mint egy csúnyább embernek (tapasztalat).

20/L

2011. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*egy helyett "a"*
2011. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Bizony-bizony, utolsónak ment a zöld kezecske :)
2011. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ezt egy szép ember találta ki, aki meg akart vigasztalni egy csúnyát.
2011. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem egyetlen ember találta ki, ez egy egyszerű gondolat amiben sokan hisznek, de szerintem csak félig igaz.


Kapcsolatokban igaz, de az élet más területein nem mindig. Pl. suliban a tanulmányaidnál nem szempont, de a barátkozásban esetleg az lehet, mert ronda emberrel egyszerűen nehezebben állnak sokan szóba, hiszen az ember szereti a szépet - szép zenét, szép látvány, szép embereket. Ezért egy szép lány könnyebben ismerkedik.


Mindenki hangsúlyozza a belső szépséget, amivel nincs baj csak éppen aki belsőleg szép ÉS még külsőleg is, egyértelműen előnnyel halad az életben elég sok téren.

2011. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ha van 1 beszédes, nagydumás srác, aki nem olyan hű de szépfiú, a viselkedése hidd el megszépítheti a külsejét.

ill én 21 évesen ezt mondom.

2011. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát megszépíteni nem. csak pozitív kisugárzása lesz. de fizikálisan szebb nyilván nem lesz tőle.
2011. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!