Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségül mennétek egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségül mennétek egy nagyon csúnya pasihoz? Ill. elvennétek feleségül egy nagyon csúnya lányt? Mennyit számít a szépség?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 11:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha valamilyen oknál fogva belé tudok szeretni akkor igen.

Azonban nem sok esélyt látok rá hogy beleszeressek egy számomra csúnya emberbe. Hogy ki a csúnya az meg mindenkinek más.

Én például undorodom a kockás hasizmoktól, viszont tetszik a mackósabb alkat. Másoknál ez fordítva van. :)

2010. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem semmit nem számít a külső,persze legyen ápolt!
2010. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel én is így vagyok! A szépség relatív...de sajnos, ha én magam nem találom szépnek...valószínűleg nem tudnék bele szeretni...(itt nem adoniszi szépségről beszélek...csak egyszerűen tetsszen) Így nem is mennék feleségül.
2010. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Számomrafontos, hogy NEKEM tetsszen az a valaki, akivel összekötöm az életem.


Akárki akármit mond, szerintem igenis fontos a külső, ugyanis az adja az első benyomást valakiről, és ha nincs meg benne elsőre az a valami, ami megfog(na), valószínű, hogy meg sem akarom ismerni.

2010. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
A külső fog meg, a belső tart meg.
2010. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is fontos a külső! Én igényesnek tartom magam, adok magamra, akkor legalább a párom is legyen olyan!

Ha nem jópasi, vagy nem szeretek bele, nem mennék hozzá, de nem is maradnék vele!

2010. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőim szerint én mindig a legcsúnyább fiukkal jövök össze, de én ezt valahogy soha sem látom.Nem az a fontos, hogy valaki hogy néz ki, hanem az, hogy legyen valami ami megfog benne.Lehet valaki világszépe, ha egyszerűen nem fog meg benne semmi..
2010. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ha megfogott és nekem tetszik,ápolt,akkor miért ne?
2010. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Interneten ismertem meg a páromat, kértem róla képet. Azon elég csúnyának tűnt, de akkor is találkozni akartam vele, mert nagyon aranyos, kedves, jólelkű emberkét láttam benne. 8 hónapig chateltünk. De mikor találkoztunk kiderült nem is ronda, de ha az lett volna akkor is vele akartam volna lenni. Ennek 4 éve. Minenképp hozzámennék, ha megkérné a kezem, ha ronda ha nem. (De , ha valaki szegény olyan ronda, arról nem tehet, de legalább ápolja magát és akkor nem fognak foglalkozni avval, hogy most Ő szép vagy sem)!
2010. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez is érdekes....Ha ápolt egy férfi már nem lehet olyan csúnya...(Nőnél is fennáll)

Az hogy vki kevésbé néz ki jól, egy dolog.De ha már ad magára, nem a 0. fokról indul...

2010. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!