Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépség nem számit. -ezt...

A szépség nem számit. -ezt egy csúnya ember találta ki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 07:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.


Amúgy, ha jobban megpróbálsz belegondolni, mit ér az, aki gyönyörű, sok embernek nagyon tetszik, de belül meg egy üres ember, akivel nem lehet mit kezdeni, ne érdekli semmi, nem ért semmihez, nem lehet vele értelmesen beszélgetni semmiről, legyen bármi is a téma. Na, egy ilyen embernél szerintem nem számít a szépség, mert a férfiak/nők is nem csak egy olyan társat akarnak maguk mellé, akiben csak gyönyörködni lehet.

2011. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki azt gondolja, hogy aki szép, az üres......ez pusztán általánosítás, vagy irigység?
2011. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Sok olyan nőt ismerek pl. akik gyönyörűek és egyben okosak, intelligensek. Egyetemre járnak, vagy épp már befutott karrierük van és sikeresek.

Szóval irigység :) Hülyeség, hogy egy szép nő mindenképp buta, és csak a csúnyák lehetnek okosak.

2011. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
na hát most ez borzasztóan nagyképűen fog hangzani előre is elnézést :D, de visszajelzések alapján (direkt nem mondom, hogy szerintem .p) én is szép vagyok, meg hülyének sem tartom magam, viszont magamnál mindig csúnyább pasijaim voltak. Mindig értetlenkedtek is az elején, hogy mit akarhatok én tőlük, hát hogy lehet ez, mit keresek én mellettük... hát persze mert nekem mindegyiknek a lelke tetszett meg, az, hogy okosak voltak, műveltek, fel lehetett rájuk nézni, szórakoztató társaság voltak, és emiatt gyönyörűnek láttam őket. de közel sem a szépségükkel fogtak meg, sőt olyan is volt aki eleinte kifejezetten nem tetszett, később mégis halál szerelmes lettem belé. szóval talán inkább csak minden ember más, és mindenkinél más a fontossági sorrend :)
2011. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11%

tegnap 15:21

ilyesmire akartam én is kilyukadni! :)

tökre egyetértek


07-23 14:05 voltam

2011. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egy szép ember találta ki. Mert neki nem fontos a külseje. Ha ronda lenne, nem mondana ilyen marhaságot!
2015. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!