Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma megyek műkörmöt csináltatni...

Ma megyek műkörmöt csináltatni. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Úgy értem,hogy fáj?Milyen érzés?Mennyi időt vesz igénybe? Ilyenekre lennék kíváncsi! Előre is köszönöm!

17L


2011. júl. 25. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha alacsony a fájdalomküszöböd, fájhat kicsit, amikor reszeli, nekem inkább csak kellemetlen volt.

Minimum 2 órára számíts, nekem 2,5 óra szokott lenni.

Mire vagy még kíváncsi?

2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahha értem,köszi! Még az érdekelne (bár hozzáteszem roppant bugyuta kérdés),de miközben csinálta beszélgettetek?Mert az én műkörmösöm elég mogorva,de nem hiszem,hogy megtudom állni,hogy 2 órán keresztül egy szót se szóljak :S :D
2011. júl. 25. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, amikor bent van a fodrász is a szalonban nem nagyon beszélgetünk, mert a hajszárítótól nem halljuk egymást, de amúgy szoktunk. Meg én első néhány alkalommal mindenre rákérdeztem, hogy az mi, meg mit csinál vele, mert kíváncsi voltam :)
2011. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is kérdezgetni fogok az biztos. :) Köszi szépen!
2011. júl. 25. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem legelőször annyi volt, hogy egy kicsit "sütött" az uv lámpa :D
2011. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!