Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vetettek a legjobb barátnő...

Mit vetettek a legjobb barátnőtök születésnapjára?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ezüst medállt.

Azelőtt pedig ezüst fülbevalót.

2011. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a barátnőm annyira el van kényesztetve,hogy mindent megkap amit akar egy nagy milka csokit... mellesleg a névnapomra ami pár napja volt egy boldog névnapot sem mondott [pedig tudja hogy szombaton volt] szal ennyi pont elég :D
2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nemrég volt a szülinapja, nem vettem semmit, hanem készítettem. Csináltam egy színes karkötőt kb. ilyet [link] csak rengetegféle színes gyöngyből, tíz karkötőt csináltam, és egybefűztem őket. Valamint most ballagtunk el, a tablófotózáskor csináltunk közös képet, azt lerajzoltam. Nagyon örült az ajándékoknak! :) Én tőle az ide szülinapomra két nagyon szép karkötőt kaptam, amik Törökországból vannak. Sokat jelentenek nekem, imádom őket! 15/L
2011. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hot_kiss ***** válasza:

Olyat, amire tudom, hogy vágyik vagy szüksége van és megengedhetem magamnak, hogy megvegyem neki.

(azért írtam ilyen "feltételes" módban, mert egy az, hogy a legjobb barátnőm kihasznált és megelégeltem, a másik meg, hogy azóta volt egy srác, aki már szinte az öcsém lett, de a barátnője közénk állt és ellenem fordította.)

2011. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szereti a playboyos cuccokat, ezért vettünk neki egy playboyos felsőt, +parfüm és dezodor szintén playboy :D Ezt a 17.szülinapjára


Most lesz 18, és mondta hogy nagyon szeretne playboyos kispárnát, vagy ágyhuzatot. Ezen gondolkodunk :D + shakert mert megcsinálta a vizsgát ilyen koktélkeverésre :D

2011. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1kg Haribot, Hannah Montanas hajgumit(poénból:D) és egy nagy tömör-gyönyör csokitortát:)
2011. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vilmost :D
2011. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legszebb ajándék amikor te csinálsz neki valamit nekem nagyon tetszet az a karkötös ötlet azokkal a színekkel az bejönn biztos örülne egy ilyenek vagy egy fényképet amin ti ketten vagytok rajta de nem szereti akkor azokat a dolgokat amiket szeret olyanokkal gondolkoz.
2011. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
en mivel nem voltam valami kreativ, egy ezust nyaklancot vettem neki.. de o nagyon aranyos volt es megcsinalta nekem a kedvenc mesefiguramat eleg nagyba es olyan mint egy kis pluss allat. nagyon orultem neki. de kb minden evbe kapok tole valamit amit o csinal sajat kezuleg, es sokkal jobban orulok neki mintha valamit venne.
2011. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idén Rihanna CD-t. De mindig mást. Van amikor megmondja, hogy éppen mi kéne. Amikor nem, akkor meg olyat választok, amiről tudom, hogy nincs neki, és biztos tetszeni fog neki. Például a cd. De lehet film is, ruha, számítógépes játék, könyv, ékszer.....
2011. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!