Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasik többségének a nagy és...

A pasik többségének a nagy és barna szemek tetszenek jobban és a sötét haj, kerekebb arc, vagy az oválisabb arc, szőkés világosbarnás haj, kék szemek, kisebb szemek?

Figyelt kérdés

és mennyire tetszik vagy nem tetszik az, ha valakinek az arcán vannak piercingek? úgy érzem karika az orrba, egy golyó a száj alatt,

és a kirajzolt vékonyra szedett szemöldök?

vagy a dark stílusúra festett szemek esetleg a sötét ruhák vagy a színes ruhák tetszenek jobban egy csajon?


2011. aug. 8. 14:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

magamon tetszik a piercing, csak tudom ha páromnak nem, vagyis kényelmetlennek tartja, volt nőjével sem smárolt mikor piercing volt nyelvébe meg szájába

és nem szereti a ribancos ruhákat

nem is nézi a testet, csak az arcot, szemeket, modort


ok de nem elég annyi h valaki azt higgye magáról h szép, mert egy ronda is hiheti ezt attól még nem lesz jó nő más szemében, mondjuk inkább átlagos vagyok, de nemtom mit lehetne kihozni belőlem


ha nem folyna le a sminkem meg szépen meg tudnám csinálni egyformára akkor megcsinálnám

2011. aug. 8. 16:02
 12/13 anonim ***** válasza:

én voltam hasonló helyzetben mint te...nem akarlak elkeseríteni,vagy rábeszélni bármire is...de én ott hagynám a srácot.ugyanez volt velem is...áradozott a volt nőjéről,fotók,virágok,ajándékok,gesztusok...nekem meg semmi...én azért se könyörögtem,vártam hátha változik,nem változott.kidobtam.utána persze jött könyörögni h fogadjam vissza...természetesen nem tettem.és jól döntöttem!!

most van másik barátom,aki imád,verseket ír nekem,virágot vesz,egyszer gyertyás-zenés vacsival fogadott :))

hidd el rád is vár valahol egy ilyen fiú :)

sok sikert,én szurkolok neked bármi is legyen a döntésed. :)

2011. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A "bikás" vagyok.Persze én is úgy gondoltam a hidd el magadról ,hogy szép vagy sztorit, hogy tisztában vagy a hátrányokkal, de az előnyeiddel is-azokat kihangsúlyozva éred el azt, ha a tükörbe nézel azt mondod:EZ AZ!!!:)))

Sminkelni meg lehet tanulni-esetleg kérj segítséget-barátnő, inkább kozmetikus...valaki.Fog az menni...

A pasit meg meglátod megéri -e megtartani.:)

2011. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!