Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell ápolni a göndör...

Hogyan kell ápolni a göndör hajat, hogy ne legyen csúnya? Hogyan szárítsam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
DIffúzorral, az a tüskés fej a hajszárítón, vagy pedig hagyd levegőn megszáradni.
2011. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem göndör hajam van, és nagyon szenvedtem vele. nagyon száraz volt, de most már szerencsére nagyjából rendbejött:)nivea sampont és balzsamot használok rá, és álltalában hagyom hogy magától száradjon meg
2011. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nkem az a gáz vele,hogy az alja egyenes:Sa teteje göndör..
2011. aug. 8. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kevés göndörítő hab az aljára, vagy pedig krém (pl. Balea Professional Locken, ilyen narancssárga-szürke), spray.
2011. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. aug. 8. 23:45
 6/7 anonim válasza:
100%
nekem is göndör a hajam. voltam fodrásznál és 1 hétig nem kell fésülni, csak megrázni minden nap. hajmosás után, rákensz barzsamot és a barzsamos hajadat kifésülöd és leöblíted. én mindig rakok rá haj olajat, meg hajgöndörítő habot ( attól áll össze vissza ) szárításnál kicsi fokozatra állítom a hajszárítót, és ledöntöm a fejem,és a tincseket a kezem segítséégével fel nyomogatom ugy szárítom. még a végén raksz rá egy kis hajlakkot az nem baj, de attól függ hogy, hogy áll :) amióta én így csinálom nagyon szeretem ha göndör a hajam :)
2011. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én a balzsamot nem öblítem ki belőle (fodrász mondta), és akkor tovább tartanak a hullámok, nem nyúlnak ki hamar. de még jobb, ha hajgöndörítő habot teszel rá, vagy direkt göndör hajra kifejlesztett balzsamot.. én a john frieda frizz-ease nevű terméket használom, nagyon jó.

szárítani mindig levegőn szárítom, nem is rendelkezem hajszárítóval:)

2011. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!