Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg a félvér lányok a...

Tényleg a félvér lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
egy ismerösöm szerint igen. ti mit gondoltok róluk?
2011. aug. 11. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A magyarok eleve félvérek. Állítólag ázsiai népként kezdődött, mára szlávok, germánok keveréke. Elég megnézni, hogy milyen különbözőek az emberek hajszín, fejforma stb. alapján Mo-on.
2011. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakran szépek az igen eltérő génállományú szülők gyermekei, s az ok éppen ez.A nagyon eltérő gének.
2011. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
És ezért igen szépek a magyar nők és helyesek hazánk fiai, mert keveredtek őseink rendesen.
2011. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
egy kis arabos vér tényleg nem jön rosszul, van benne valami.
2011. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem. Én a félszerzeteket szeretem. [link]

Nyami-nyami.

2011. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem sem ebből fakad a szépség, de mindegy... Van fehér nők és félvér nők közt is nagyon szépek meg rondák is. Amúgy meg nekem azok a nők tetszenek akik nem pont félvérek hanem van bennük egy kis halvány egzotikus vonás, amitől olyan különleges az arcuk. (Például láttam már egy hófehérbőrű nőt akinek gyönyörű sötét mandula szemei voltak. Éteri volt a látvány.)

De szerintem abszolute a kisugárzáson múlik minden...!!!


19/f

2014. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!