Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszik a magyar nők,...

Miért hiszik a magyar nők, hogy ők a világon a legszebbek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy nagyon sokszor hallom, hogy a magyar nők a legszebbek a világon?


Pl.: sohase nyertünk szépségkirálynő választást, idén még a legszebb 20-ba se kerültünk be

Voltam Lengyelországban, Fehéroroszországban, Finnországban és ott is láttam szép számmal gyönyörű nőket. Sőt, jobb öltözködési ízlést is.


Honnan indult ez a "baromság", hogy a magyar nők a legszebbek?


2010. okt. 31. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Turistacsalogatónak találták ki :)
2010. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%
A lényeg az,hogy nálunk vannak a leg változatosabban szép lányok.Van szép magas szőke,alacsony barna....Érted?
2010. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező! Ez nem baromság, ez így van. Azért a Magyar nők a legszebbek mert Magyarok és mert a mieink. A szépségversenyeket meg úgy fogd fel, mintha a családodban rendeznétek ilyet, nyilván nem a 20-ad rangú rokonnak adod a milliós fődíjat, hanem a tesódnak vagy anyádnak.
2010. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"A lényeg az,hogy nálunk vannak a leg változatosabban szép lányok.Van szép magas szőke,alacsony barna....Érted?"


Miért, ott szerinted mindenki "egyforma"? -.-"

2010. okt. 31. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Számunkra a magyar nők biztosan szebbek, mint például a németek vagy a skandinávok. Nekik meg a saját lányaik tetszenek jobban.


A szépségkirálynő választáson mindig el szoktam tűnődni, ugyanis egy szombat délelőtt a városunk sétálóutcáján sokkal szebb lányokat lehet látni, mint akiket általában kiválasztanak Miss Hungary-nek és udvarhölgyeknek. Szerintem nem a felhozatallal van a gond, hanem egyrészt az igazán szép (és értelmes) lányok nem mutogatják magukat, a kiválasztás pedig bizonyára magyar módon történik: ki kinek a kicsodája, illetve ki mennyire fekszik le a zsűrinek...

2010. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hot_kiss ***** válasza:
100%

Nem egyformák csak jellegzetesen hasonlóak. Lehet, hogy ittis, de itt többféle "karater" van.

Gondolom így értette..

2010. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szépség fogalmát úgy értelmezik a tudósok hogy annál szebb egy arc, ha az minél közelebb áll az átlagos archoz,párosítva a szimmetriával,szabályossággal.

A Dél Amerikai lányokról tartják hogy a legszebbek(pl Venezuela),mert ott szinte az összes rassz megfordul(t) és igen nagy a népcsoportok/rasszok keveredése a populációban.

De ne felejtsük el hogy a a Kárpát medence élete is elég viharos volt,és igen sok féle nép át ment itt,és keveredett az ősmagyar lakossággal(erőszakkal és nélküle is) tehát itt is elég sok a változatosság a rasszok keveredésében,azaz frissült állandóan a genetikai állomány az évszázadok alatt,Mongol,Német,Török,Szláv,és a döntően kaukázusi típusú emberek keveredéséből fakadóan.

2010. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem tényleg nagyon szépek a magyar lányok. Nem ismerek minden népet, de például az oroszok szörnyűek (ápolatlanok, kövérek, bajszosak :), van rajtuk vagy fél kiló smink...). A szépségverseny meg nem számít, akit most megválasztottak, annak teljesen jellegtelen, beesett, ronda arca volt. A teste meg iszonyatosan gebe.
2010. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép volt a nyertes mexikói szépségkirálynő. De nagyon hasonló volt hozzá a mi magyar szépségkirálynőnk is! Azt hittem ugyanaz a két nő, annyira hasonlítottak egymásra.

Ellenben miss Australia (2.)már az elején szemet szúrt, hogy ennyire csúnya nő mit keres az egész választáson, azt meg végképp nem értem, hogy került be az első 15-be:

szerintem ez protekcióval megy, tuti nem szépség alapján.

Szépek az orosz, ukrán nők (nem bajszosak!) a legtöbbjük magas és szőke.Szépek a skandinávok és a déli latinos lányok is szépek. A magyarok tényleg változatosak: itt megtalálható a szőke haj, kék szem-hófehér börtől, a picike barna szem sötét haj kreol bőrig minden változat.

Míg a kínaiak egyformák de a brazilok is, a svábok is .Csúnyák a szerbek: szőrösek bajszosak és nagydarabok. tessék megnézni. Ellenben a horvát nők szépek.

2010. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FaT4L 3RROR válasza:
Ne lény már ilyen hülye, nyilván nem mindenki ugyan olyan, de pl Svéd országban nagyon sok magas szőke nő van...érted?
2013. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!