Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan szép ez az alak. Mit...

Olyan szép ez az alak. Mit kell tennem hogy igy nézzek ki? KÉP

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 13. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
sose fogsz így kinézni :) ahhoz hogy így nézni, ilyennek kell születned, lefogyhatsz, de ilyen nem leszel ^^
2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
újjászületned.
2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudjuk hogy nézel ki, ezért csak azt tudom írni ami totál általános és magától is tudja bárki:


Ne egyél sokat, tornázz. Barnulj, egyél sok vitamint hogy szép legyen a bőröd.

2011. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ja hát sportolok (kézizek) 4-5 éve... a barnaságom megvan hozzá :D
2011. aug. 13. 22:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A recept: diéta, torna. Hát ennél többet mit lehet tanácsolni? Elég evidens :)
2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan elérhetetlen ebben az alakban?

Szoli,sport(nem is kell agyonedzeni magad)ha meg nincs nagy melled sajnos kell egy plasztika is.

Ennyi:)

2011. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És egy jó plasztikai sebész sem árt....
2011. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem körülbelül ugyanilyen alakom van kivéve, hogy a mellem valamennyivel kisebb. És épp hízókúrát akarok elkezdeni, ugyanis véznának tatom magam és mindenki csak azt hajtja, hogy mennyire vékony vagyok :/
2011. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úristen, de utálom, amikor azt mondják: "ez elérhetetlen, sose lesz ilyen alakod stb."

Ilyet csakis lusta vagy/és kövér emberek mondanak...


Nincs ebben semmi ördöngösség. Szigorú diéta, ami nem koplalást jelent, de semmi fehér liszt, cukor, gyorskaja. Sok fehérje, zöldség, gyümölcs, reggelre mehet egy kis teljes kiőrlésű gabona vagy zabpehely. 5-6szori kis étkezés, napi 3 liter folyadék.

Na meg testedzés. Sok alakformáló, feszesítő gyakorlat heti min.3-4 alkalommal.


A lánynak mondjuk meg van csináltatva a melle. Ez az egy amin nem tudsz változtatni. Ha neked is ekkora örülj neki, ha mindenáron nagyobbat akarsz, csináltasd meg.

2011. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A képen látható testet nem edzik szerintem. Lapos a hasa, igen. De azért, mert vékony a lány. De a vékony nem egyenlő az izmossal. Egy deka izom sincs rajta, még csak nem is szálkás, csupán csontsovány. És nem a lustaság meg a féltékenység beszél belőlem. Edző vagyok, izmos, vékony. Ilyen alakod akkor lesz, ha nem eszel és sokat szolizol.
2011. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!