Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan szép ez az alak. Mit...

Olyan szép ez az alak. Mit kell tennem hogy igy nézzek ki? KÉP

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 13. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó h*lyeséget mondott.

Attól, hogy nem izmos, még lehet, hogy jár edzeni. Zsírt égetni. Attól még nem feltétlen kell,hogy legyen kocka hasa.

Egyébként a kérdezőnek mondanám, hogy ilyen alakja csak annak van, aki genetikailag ilyen. Ha hízásra hajlamos vagy, akkor soha, maximum ha végig koplalod az életed.

2011. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Azt azért megkérdezném, hogy ha elmész egy zsírégető edzésre, akkor a zsírodat edzed vagy az izmaidat??? Hm? Még akkor is izmosodsz, ha zsírégető edzést csinálsz. De ez a csaj szerintem két kört se futott soha életében.

2011. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy bárkinek lehet ilyen alakja, meg hogy a képen a lány még soha nem futott egy kört sem, elég nagy tévedésben van. Nem szeretem amikor valaki hót határozottsággal állít butaságokat..
2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
SZERINTEM IS SZIMPLÁN VÉKONY,NEM FEKTETETT SOK MUNKÁT AZ ALAKJÁBA
2011. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tetszik. Nagyon sovány és a testalkatához képest túl nagy a melle.
2012. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!