Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tetováltassak...

Szerintetek mit tetováltassak az alkaromra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. segítsetek légyszives hogy mit tetováltassak az alkaromra?? sokan mondták hogy vmi személyes dolgot ami közel áll hozzám stb...

de hát nemtudok semmi ilyesmit :S

segítsetek, adjatok ötleteket légyszives :)

kép is jöhet ;)


2010. máj. 30. 20:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és hozzáteszem 17/F :)
2010. máj. 30. 20:44
 2/11 anonim ***** válasza:
csak azért ne tetováltass magadra valamit mert trendi a tetkó, mert azt könnyen megunhatod. a személyes képek, szövegek azért jók, mert egyrészt eltudod mesélni a történetét, hogy miért került rá, másrészt mindig jó érzéssel fogsz ránézni
2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először gondold végig milyen karriert szeretnél, az alkar kinn van a rövidujjú ingből...

Gondold végig, én csak valami nagyon emlékezetes dolognak állítanék így emléket.

2010. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

háát énis emlékezetes dolgoot szeretnék :/

de hát mit? :S :)

2010. máj. 30. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval... Csak azért ne tetováltass, mert szeretnél... A tetoválásnak akkor van értelme, ha valami fontos mondanivalója van a számodra. Ha nem találsz magadnak mintát, ha ennyire nincs ötleted, akkor én is azt javaslom, hogy ne. És nehogy azt hidd, hogy csak ellened akarok beszélni: kb. hat éve szeretnék egy tetoválást a csuklómra, volt már több ötletem is, de belegondolva, mivel a legtöbb csak egy éppen tetsző minta volt, nem volt igazán személyes kötődésem egyikhez sem, egy idő után beláttam, hogy nem tudnám életem végéig viselni... Szerintem várj még ezzel a tetoválással - inkább, minthogy később megbánd. ;)
2010. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
egyet értek az előzővel. csak azért hogy legyen, nem érdemes. Én is íg vagyok hogy szeretnék egy tetkót, de még várok vele, hiszen egy össze-vissza mindta nem lesz 5 vagy 10 év után is tetszetős mintha mondjuk... a kedvenc és nagyon szeretett kutyádról csináltatnál egy képet :)
2010. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tetováltatnék semmi pénzért, de alkarra a kínai bölcsességek tetoválása a menő, jól is mutat. (gyakorlatilag azt mond a tetováló, amit akar, mert kínaiul senki sem tud)
2010. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ricsi0503 válasza:

Hello.

Szerintem várj még vele,nekem 5 tetoválásom van,de ezt azötöt kb 4-5 év alatt szedtem össze ha m,egtetzsett egy minta nem csináltattam meg rögtrön,ha úgy lett volna akkor már tele lennék varva:)tényleg jól megkell gondolni mert ezt az érzést nem lehet levetni

2010. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hááténmár jópár éve szeretnék tetkot :)

énis a kínai írásra gondoltam :P

csak hát nemtudom mit irassak ráá :S

2010. máj. 31. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Fernando Torresnek van egy tökjó tetkója az alkarján, a belső felén, legalábbis nekem tetszik. Tudod, a Gyűrűk Urában vannak a tündék, azoknak külön nyelvük van, meg külön betűik. Na, és neki tünde betűkkel van felírva a karjára a neve! =)
2010. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!