Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép, vagy csúnya...

Szerintetek szép, vagy csúnya vagyok? ŐSZINTÉN! (képek)

Figyelt kérdés

Tegnap előtt óta vagyok szemüveges: [link]

Egy nyári forró napon: [link]

És ez is nyáron készült: [link]


2011. aug. 15. 14:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

hogy milyen buta emberek vannak!!!

Most komolyan, még kislány, miért kell elvenni az életkedvét?

Ha csücsörítene minden képen, felhúzná a szemöldökét (duckface), agyon lenne sminkelne akkor nem ezt mondanátok, hanem azt, hogy: sunáznám, meg hasonlók.


Nem kell ribancnak lenni mindenkinek, ráadásul nem 13-14 évesen...

2011. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy a barátnőid azt mondják szép vagy..;) de nem tudom mi a f*szért vered itt magad hogy az vagy e..könyörgöm..13 éves vagy.. rengeteget fogsz még változni..na ciao ;)
2011. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szép és az a szemüveg nagyon rosszul áll.
2011. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
nem vagy szép,(már bocsi) de ettől nem kell depressziós legyél, mert a legtöbb ember nem szép....de mindenki különleges! fel a fejjel!
2011. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

bocsi de szerintem sem vagy valami szép, de mondjuk nem is vagy ronda. tényleg "szürke kisegérnek" tűnsz. szerintem azért olyan 14-15 lehetsz aki most megy mondjuk középsuliba.

ez a szemüveg tényleg nem a legelőnyösebb számodra szerintem megpróbálkozhatnál majd a kontaktlencsével és majd ha idősebb leszel egy élettel telibb hajszínt választhatnál. és majd ha sminkelni kezdesz elég lesz egy kis szempillaspirál, világos arcpirosító, és egy szép szájfény.

2011. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
csúnya vagy sztem
2011. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szép biztos nem vagy, de kezdhetnél valamit magaddal, hogy leglább szürke ne legyél.
2011. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%

Már bocs,de miért mondjátok rá,hogy csúnya?

Egy fiatal tinilány,aki még nem sminkeli magát,de szerintem helyes arca van.

Na de sebaj,ne ess kétségbe. KInek a pap,kinek a papné(nekem a lányuk).

De szerintem nem vagy csúnya. Te egy ilyen egyéniség vagy,és kész.

2011. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
szép semmiképpen se vagy. semmi extra. átlagos
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Még sokat fogsz változni, a stílusod is változni fog remélhetőleg, Ja és ne ilyen közelről fotózd magad, ez egy előnytelen kép. Amúgy ahogy mondták túl nagy a szemüveg kerete a fejedhez képest + tényleg szürke kis egérnek látszol! De inkább legyél ilyen mint akik 13 évesen próbálnak nagynak látszani + smink, magassarkú szoli stb stb. Az arcoddal semmi gond nincs.
2011. aug. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!