Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik egyáltalán nem sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy ez a normális, de mindenki írja, hogy egy kis smink az mindig kell, és hogy a boltig nem mennek el smink nélkül. Találtam most egy olyan cikket, ami arról szólt, hogy hogy előzd meg, hogy a barátod meglásson smink nélkül, ha együtt alszotok. Szinte már kötelezőnek érzem. Vagy én vagyok igénytelen?
2011. aug. 16. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Jelen! :D 19 éves vagyok és sosem sminkeltem, csak az általános iskolai ballagós fotózáshoz kentek be alapozóval :D Bár mondjuk elég fiús jelenség vagyok, nem tudom ez számít-e. A cikkről meg annyit, hogyha tényleg szeret a srác, akkor kócosan, csipásan és álmatag fejjel is szeret.
2011. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Én soha nem sminkeltem magam, és valószínüleg nem is fogom. És nem fog érdekelni más véleménye, mert ha én úgy fogom jól érezni magam, akkor úgy fogom.
2011. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

én sminkkel is k.rva ronda vagyok szóval ..

meg nem tudom,engem valahogy irritál ha rajtam van az alapozó :S

meg amikor égen festettem a szemem,mindig belefolyt a szemembe a festék,mert könnyeztem vagy nem tom és elkezdett viszketni ... meg állandóan szétfolyt az arcomon és nagyon gáz volt,folyton mikor megvakartam a szemem vagy odanyúltam,máris elkenődött az egész

szóval én jobban érzem magam nélküle

13l

2011. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokáig csúnyán pattanásos voltam, és amióta nem rakok arcomra alapozót, szépen lassan kivártam (kb. 1 év) és eltűntek a pattanások. Nem tömítettem el. És oké, lehet kellemetlen volt, és utáltam magam, és azt kívántam bárcsak egy zsákot húznának a fejemre, a mostani eredménnyel 100%-osan elégedett vagyok.

Az, hogy nincs rajtad smink, nem jelenti azt, hogy igénytelen vagy. Az igénytelenség nem itt kezdődik, hanem ott, hogy büdös vagy, nem cserélsz alsóneműt, nem mosol fogat...stb.

2011. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A cikk szánalom ne törődj vele....


Ha a barátod szeret akkor nem a sminket szereti...


Amúgy én is csak alapozót használoka zt is csak akkor ha valami olyan bőrproblémám előjött....és azt is csak akkor (xD) ha azzal a bizonyos sráccal találkozok akinek tetszeni szeretnék...


Illetve van még a szempillazelé ami lényegében nem igazán smink csak megemeli a szempilláimat, ez ritkán bevetem...a soha régen illet rám smink terén mostmár annyira nem...de elég sűrűn látni így is nélküle...akik meg a boltik nem mennek el szempillaspiráln nélkül azok meg gebegyenek emg nyugodtan és pazaroljanak az életükből annyi időt a sminkelésre meg az amiatti izgulásra :P

2011. aug. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egyet értek utolsó :D
2011. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!