Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy (japán) stílusőrü...

Mi ez a nagy (japán) stílusőrület?

Figyelt kérdés
Egy rakás kérdésben látom, hogy stílust választanak(!) maguknak, de minek??? Ráadásul a linkelt képek alapján mind undorító. Miért kell majmolni a hülyeséget?
2011. aug. 18. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nekem tetszenek ezek a lolita ruhácskák csak nekem nem állna jól :P

én inkább fiúsabb vagyok :)

2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
loalita,decora és még sok más stílus szerintem sokkal szebb és izlésesebb mint a ülepesnadrág,kivágott felső,pilótaszemcsi,tornacipő...
2011. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
a tornacipőt kivéve egyet értek :D
2011. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 halibel ***** válasza:

most komolyan...

magyarország kb: [link]

Hát kábé...

japán: [link]

na most alkossatok rossz véleményt... :D

2011. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát mert megnézik a Narutót, meg a Nanát, és akkor már akkora otakuk meg japánszakértők, hogy megtehetik. Szvsz tényleg nevetségesek, ahogy kitalálják, hogy mától én ilyen leszek, vagy ilyen, szerintetetk melyik legyen...? De ez a többi stílusra is igaz. Nevetségesek, de gyerekek. Majd kinövik. (mellesleg semmi bajom a stílussal, sőt, valószínűleg a többségüknél jóval többet is tudok róluk) Én nem idegesítem magam, amíg nem kell affektáló KAWAII~~~~ :3 ^^ Ő_Ő, jajj de bishiiiiiiii *.* <3333 kiáltásokat hallgatnom... :/
2011. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 halibel ***** válasza:
Hát ja. Ha tudják mi az az anime, akkor azt hiszik, mindent tudnak japánról. De még az is, hogy vaterán pl. meglátnak egy lolita ruhát, akkor na ők most loliták lesznek... Közbe meg azt se tudják, hogy az mi is. Csak beírják a google-ba, hogy lolita ruha, és veszik, és akkor most hú de nagy loliták. Közbe meg azt se tudják, hogy milyen stílus is. Nem minden ruha ugyanolyan. Sweetloli, gothic, country, pirate, kuro, shiro, vampire, guro, classic, EGL,EGA,punk, hime, sailor,ero, wa, qi,aristocrat,ouji... Na ezt mind ILLENE tudnia... De ált. halvány lila fingjuk nincs.. Persze tisztelet a kivételnek... Na mindegy.
2011. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Illene tudni?

Szerintem ez nagyon nem az alapműveltség része, már ne is haragudj:D

2011. aug. 19. 10:51
 18/20 anonim ***** válasza:
úgy értette, hogy a "lolitáknak" illene tudni.
2011. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ocsmányul néznek ki(kérlek ne álljatok le vitatkozni, hogy márpedig nem ocsmány, mert nekem ez a véleményem, ennyi, fogadjátok el). Ráadásul ez a japánoknak van "kitalálva" az ő vonásaihoz stb.-hez illik, nem az európaiakhoz, de mégha jól is áll... Ha valakit így látnék meg az utcán rohangászi akkor valószínűleg körberöhögném. Aki ennek ellenére hülyét csinál magából, hát hajrá. :)
2011. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 halibel ***** válasza:
igen úgy értettem :) persze, hogy nem az alapműveltség része :)
2011. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!