Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy ( csinos és aránylag szép) lány profilképének teljes testes, pózolós, bikinis képet ki rak? Szexi, ciki? 22L

Figyelt kérdés
Engem személy szerint irritál az ilyesmi. Van is egy ismerősöm,(na jó nem is egy) aki áll. indul valami netes szépségversenyen, nyomatja hogy jajj szavazzatok rám! (bár ennek nem tudom úgy mi értelme van, hisz a lényeg az lenne, hogy megtudja hol áll...)
2011. aug. 25. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*portfóliója
2011. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen elég gyakori mostanság:D Néhánynak kifejezetten jól áll( bár akkor is feltűnési viszketegségnek gondolom)
2011. aug. 25. 15:18
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

megint 14:54 vagyok

pl az ezen az oldalon levő képek sztem nem vészesek

az ilyenek nem szúrják a szemem

kivéve a neonzöld bikinis csaj meg a pezsgővel pózolós:D

2011. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

[link]


bocs lemaradt az előbb a link

2011. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus butuska liba. De nagyban számít, hogy milyen a személyisége,, ha pozitív irányba csalódok akkor nem fogom már ezeket gondolni. 19/L
2011. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom:)
2011. aug. 26. 21:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Én magamról biztos nem tennék fel ilyen képet, és nem azért mert nincs alakom:),de azért ha nem ilyen mellkidobós, fenék pózolós... kép biztos nem ítélem el. Meg magától a bikinitől is függ, hogy pl. átlátszik-e a mellbimbó...

Ha nagyon hivalkodó inkább csak azt gondolom szegény tönkre fogja magát tenni, azzal hogy ennyire erkölcstelen, de jó esetben még azt is gondolhatom hogy: Na ez egy igazán jó kép róla!

2013. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Gaz,a csaj magamutogato ès szuksege van tamogatasra mert onertekelesi zavarban kuzd (szep vagy stb biztato szovegek).A kepeivel pedig barki visszaelhet.
2016. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!