Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülporcba fülbevaló?! (Főleg...

Fülporcba fülbevaló?! (Főleg olyanok válaszát/véleményét várnám akinek van/volt. )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy fülbevalót a jobb fülporcomba.

Szüleim megengedik... De még 14 se vagyok.

14alatt is megcsinálják?

Nagyon fáj?

Veszélyes?

Tűvel vagy fülbelövő pisztolyal csinálják?

Véleményeket is várok...

Köszönöm.!!


2011. aug. 26. 18:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

A pénz nem fontos...a szüleim inkább azt mondják,hogy fizessünk többet de ne legyen bajom...

én is a szúrásra gondoltam de az a baj elég félős vagyok de szeretném...=/ és gondolom a szúrással nagyobb a fájdalom..

2011. aug. 26. 19:00
 12/27 anonim ***** válasza:

Én még senkitől se hallottam, hogy széttört volna a porc a lövéstől. Persze azt elismerem, hogy megvan rá az esély.

Nem fáj egyébként jobban egyik sem. A tűvel gyorsan szúrja át, utána azt már nem fogod megérezni, mikor kicseréli vele a fülbevalót. Ha tökmindegy, hogy mennyibe kerül, meg félsz is, akkor szúrasd, de szerintem akkor is felesleges. : )

2011. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Szerintem szúratni fogom szalonban...kb. mennyi idő után fogok tudni majd aludni azon az oldalon?
2011. aug. 26. 19:21
 14/27 anonim ***** válasza:

Én már egy héttel utána simán azon az oldalon aludtam. :D

Ismétlem: kozmetikus lőtte. :D

2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem gyógyult be, állandóan be volt gyulladva, pedig szép sorban végig akartam fülbevalókkal a fülem. Nekem lőtték, valamiért lebeszélt a piercinges a szúrásról, kibírtam a fájdalmat, csak annyira veszélyes, mint más ékszer a testben bárhol. :(

21/L

2011. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.:) én szúrásra gondoltam...csak 1et szeretnék felülre.de ott állitólag elég érzékenyek a porcok és nem ajánlják a lövést...:|
2011. aug. 27. 14:34
 17/27 anonim válasza:
Szia. Nekem is van egy, de nekem nem szurtak, mert nem birtam volna elviselni, hanem lottek. Nekem ket het alatt gyogyult be, de addig nem is tudtam azon az oldalon aludni. A lenyeg hogy mindig kend be tetrannal, es hogyha nagyon faj, akkor szerezz be lidocaint, hogy be tudd vele fujni. Nekem ez bevalt. Es szerintem jobb ha lovik, mert gyorsabban kesz van, es nem fityeg ki tu a fuledbol egy pillanatra sem. Bocsi, hogy ekezet nelkul irtam, de telorol voltam, de remelem igy is erted...
2011. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Szia. igen értettem .:)) Köszi a válaszod.most nagyon töprengek hogy szúrassam vagy lövessem. lövetni azért jobb mert az csak addig a pillanatig fáj és hamar kész van és árból is jobb. viszont lövésel nagyobb az esélye hogy a porc netán eltörne.:S
2011. aug. 31. 11:57
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem törik el, nem tudom, ki ültetett a füledbe bogarat, de nem fog eltörni. Azért elég rugalmas anyag a porc.

És nem fáj jobban a szúrás sem.

2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hidd el én sem a kisújjamból szívtam, hogy eltörhet a porc és mivel nekem semmi hasznom belőle nem is ilyesztgetném szegényt, hogy márpedig a fájdalmasabb és hosszabb procedúrát válassza. Én még mindig a szúrást ajánlom, de természetesen te döntesz :)
2011. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!