Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülporcba fülbevaló?! (Főleg...

Fülporcba fülbevaló?! (Főleg olyanok válaszát/véleményét várnám akinek van/volt. )

Figyelt kérdés

Szeretnék egy fülbevalót a jobb fülporcomba.

Szüleim megengedik... De még 14 se vagyok.

14alatt is megcsinálják?

Nagyon fáj?

Veszélyes?

Tűvel vagy fülbelövő pisztolyal csinálják?

Véleményeket is várok...

Köszönöm.!!


2011. aug. 26. 18:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hát ez az, hogy nem fájdalmasabb semmivel, és a tű cserélése fülbevalóra már egyáltalán nem fájdalmas, én konkrétan nem is éreztem meg. Egyáltalán.

Bár már biztos megcsináltatta. :D

De komolyan, hallott itt valaki arról, hogy eltört volna valakinek a porc ez miatt? Abban az egy esetben tudom elképzelni, ha nagyon kívülre lövik, ahol már nem sima a porc. Tényleg érdekelne, hogy történt-e már ilyen valakivel.

2011. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem,még nem csináltattam meg.

Várok vele még pár hónapot...

2011. szept. 12. 21:09
 23/27 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ha,azért linkelted hogy én irtam-e nem én voltam!mellé írhattad volna h miért küldted -.- :D
2011. szept. 14. 15:16
 25/27 anonim ***** válasza:
Mert én írtam ki, de mint látod, nem tolongnak az emberek, úgyhogy valszeg nem sokan jártak így. :D
2011. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..


Itt valakinek eltört. Nincs kedvem visszakeresni:DDD

2011. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi...
2011. szept. 15. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!