Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted előny ha 15 éves...

Szerinted előny ha 15 éves vagyok és 20-nak nézek ki? (fontos)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok nagyon sok visszajelzést kapok h nagyon szép különleges lány vagyok ennek ellenére nem tartom magam többnek az átlagnál de pl:ma a strandon egy külföldi nő gratulált h nagyon különleges szépség vagyok.Nem is ez a lényeg ne kérjetek képet mert nem arra vagyok kíváncsi h szép vagyok e mert itt az összes lány nagyon de nagyon irigy.Arra lennék kíváncsi h előny e és mással is így van e ez a dolog a strandon csak 18 feletti pasik néznek meg egészen a 40-es gyerekes pasikig.De volt már olyan h 60 éves pasik szóltak be és 30 éves pasik jönnek oda hozzám..pedig nem festem magam nincs műkörmöm sem testékszerem nem öltözködöm ribisen a melleim nagyobbak a koromhoz képest pedig nemvagyok kövér 168cm 55 kg mindig a mellem bámulják a strandon....miért néznek meg ennyire és ennyivel többnek?
2011. aug. 27. 19:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
25%
nekem küldhetnél képet én kiváncsi vagyok rád és nem lennék irigy mert ugyanigy vok mint te.
2011. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

"én kiváncsi vagyok rád és nem lennék irigy mert ugyanigy vok mint te."


LÁTSZIK XDDDDDDDDDDDDDDDDXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDC

2011. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
37%
rád nem vagyok kiváncsi csak a kérdezőre.te biztos rosszul nézel ki
2011. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
97%

Az még nem baj, ha 15 évesen 20-nak nézel ki, de az már neccesebb lesz, ha 25 évesen 30-nak (de ez nem törvényszerű).


És hogy valami "bölcset" is mondjak:

Ha 15 évesen tényleg akkora bombanő vagy, mint amilyennek mondod, akkor vigyázz arra, hogy el ne k*rvulj.

Én is ismertem olyan lányokat, akik 14-15 évesen felvették külsőre a versenyt a 20-as korosztállyal, és felfedezték, hogy tetszenek a fiúknak (és nemcsak a gimiseknek, hanem a 25+ korosztálynak, akiknek már van kocsija, munkája stb). Ilyenkor "örömükben" csak a fiúkra koncentráltak, minden mást (barátok, barátnők, tanulás) vastagon lesz@rtak. Élvezték, hogy villoghatnak az aktuális fiújukkal és hogy azok mennyi helyre tudják őket elvinni és miket vettek nekik. Egyesek pedig arra voltak büszkék, hogy egy hétvégén hány sráccal tudták magukat megcsináltatni... Közben persze néhányszor látványosan kiakadtak, hogy ők "csak arra" kellenek a fiúknak és hogy mennyire disznó mindenki, hogy őket kihasználja (no comment).

Aztán eljött a középiskola vége, jellemző volt, hogy nem tanultak tovább (ha igen, akkor pedig valami alibi szakon) mert az aktuális hapsi úgyis megad nekik mindent. Csak telt múlt az idő, és egy idő után már nem kellettek azoknak a fiúknak, akikre mindig is hajtottak (vagyis a "fuksz-BMW-gyúrás-dögös csaj, akivel lehet rajolni" típusú srácoknak), mivel azok továbbra is a fiatal libákra buktak, a többi srác pedig nem akarja kifizetni nekik a szolibérletet, napi új ruhát, minden este éttermet (sőt, egyesek még l*tyónak is tartják). Így 30 éves korukra általában kiégett r*bancok lesznek (jellemzően műkörmös, plázai eladó stb. munkával), akiknek már csak emlék marad, hogy milyen is volt, amikor a fiúk a tenyerükön hordozták...


De ismerek pár nagyon szép lányt, akik nem engedtek a könnyű élet kísértésének, és ők vitték is valamire az életben.

(Amúgy ahogy észrevettem, ők "normális" családban éltek, míg akik r*banccá váltak, azok általában "ingyen tankönyves" családban...)

2011. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
XDDDDDDXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDXXDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXXXDDDDD IMÁDLAK
2011. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
egyre több az egoista p*csa mostanság:D
2011. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
37%

jaa és én is küldök képet és akk kibeszélhetjük a többiek úgyis csak le egoista p*csáznak

ma 19:30 voltam

2011. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Az egoista önzőt jelent. Keress rá. Amire te gondolsz, az a 'nárcisztikus'
2011. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
19:26 igazad van annyira irigy mindenki ...mintha én tehetnék róla h nem szép...
2011. aug. 27. 19:44
 30/45 anonim ***** válasza:
19:20 vagyok nekem is küldhetsz képet és elmondom mit gondolok :)
2011. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!