Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted előny ha 15 éves...

Szerinted előny ha 15 éves vagyok és 20-nak nézek ki? (fontos)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok nagyon sok visszajelzést kapok h nagyon szép különleges lány vagyok ennek ellenére nem tartom magam többnek az átlagnál de pl:ma a strandon egy külföldi nő gratulált h nagyon különleges szépség vagyok.Nem is ez a lényeg ne kérjetek képet mert nem arra vagyok kíváncsi h szép vagyok e mert itt az összes lány nagyon de nagyon irigy.Arra lennék kíváncsi h előny e és mással is így van e ez a dolog a strandon csak 18 feletti pasik néznek meg egészen a 40-es gyerekes pasikig.De volt már olyan h 60 éves pasik szóltak be és 30 éves pasik jönnek oda hozzám..pedig nem festem magam nincs műkörmöm sem testékszerem nem öltözködöm ribisen a melleim nagyobbak a koromhoz képest pedig nemvagyok kövér 168cm 55 kg mindig a mellem bámulják a strandon....miért néznek meg ennyire és ennyivel többnek?
2011. aug. 27. 19:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
47%
Igazad van kérdező, az emberek irigyek, ez ellen nem tudsz tenni semmit, én mindig nevetek rajtuk, jól lehet őket cukkolni.:D:D
2011. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod,hogy az emberek csak irigységből mondanák,hogy nem vagy szép akkor miért nem teszel fel képet?szeretném látni,hogy milyen szép vagy
2011. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk irigyek, mert az állítólagos szépséged csak a hülyeségedet kompenzálja.

Mellesleg tényleg mutathatnál egy képet, szerintem nemcsak én vagyok rád kíváncsi.

2011. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
en is pont ilyen vagyok , ne torodj azzal hogy masok mit gondolnak nezz at rajtuk es legyel buszke ra.
2011. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Figyelj, engem is megbámulnak a pasik rendesen, és jópáran mondták már, hogy szép vagyok. Mégsem vagyok elszállva magamtól, ellentétben veled. Ha nem lenne ekkora pofád és nem néznél le mindenkit, akkor talán nem írogatna neked mindenki így..
2011. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!