Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha egy pasi szedi a...

Ciki ha egy pasi szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 17:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem is kicsit össze van nőve, meg elég bozontos is. Szeretném kiszedni, nem tudtok valami oldalt ahol tippeket lehet találni férfi szemöldök szedésre? Azért kozmetikushoz még se szívesen járnék.
2010. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem ciki, az én fiam, 15 éves és fél éve szedi, nem volt ronda szemöldöke elötte se, csak neki vastag volt, nem dús, és most egy szép fél centis csíkra kiszedte magnak, és jól is áll neki, tipikus fiús szemöldöke van
2010. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
F.25. Én szoktam borotvával formálni a szemöldökömet.Szerintem ősemberes majomkép ha össze van nőve középütt,én azon a részen szoktam borotválni.Meg jó ha formára is van igazítva kicsit.nem azt modnom,hogy vékony nőies ívű legyen a szemöldök,nekem is karakteres,csak én középtályt szoktam kicsit elvékonyítani,a fülek felé eső rész meg szélesebb. Ilyenkor egy ilyen morcos harcos tekintet érhető el.nem néz ki rosszul,sokaknak van ilyen. Japán szamurályokra volt leginkább jellemző,bár én fehér vagyok,de az arcvonásaimhoz szerintem megy. Jobban tetszik,mint az egyvonalú vastag,vagy a kifele keskenyedő,és befelé vastagodó ellentéte. Az már nem áll olyan jól.
2010. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
hát addig nem, ha csak középen az összenőtt szálakat szedi ki :)
2011. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!