Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használ ha a vizben vajudást...

Használ ha a vizben vajudást választom? Elviselhetőbb a fájdalom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

remelem, en is azt fogom valasztani.


ha segit neked egy hosszu, farasztó nap utan egy melegvizes furdo, akkor szerintem fog segiteni. van, aki

nem szereti.


igazabol egy dolog aggaszt, hogy utana hogy fognak engem onnan kiszedni.

2009. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nagy alternatív szülés (meg vajúdás) párti voltam hogy na majd ott lesz a jó kis labda meg kád meg stb. aztán olyan gyors és olyan intenzív fájásokkal kerültem be, hogy örültem, hogy fekhetek...

És amennyire imádok fürödni és minden vizes közeget szeretek, annyira nem segített semmit a víz vajúdás közben-alatt.

De remélem nektek használni fog!!! Hosszabb vajúdásnál jó lehet, mert azzal is "telik az idő" amíg a vízben vagy, meg ki be mászol (vagy kecmeregsz)...

2009. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat nekem NEM segitett,sot sokkal EROSEBBEN eresztem a fajasokat,mint viz nelkul,ugyhogy engem ki is szedtek belole!!!Utana sokkal jobb volt,de szerintem a legjobb ha vki egeszen a vegeig tud setalni,es guggolva v.allva szul.
2009. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a víz nagyon bejött.Csak ott tudtam elviselni a fájásokat.
2009. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!