Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörömtől lesz nőies egy nő?

A műkörömtől lesz nőies egy nő?

Figyelt kérdés

Mert eddig ha megkérdeztem egy nőt, akinek volt műkörme azt mondta, hogy azért van neki, mert tök nőies.

De, megkérdeztem iszonyú sok férfit, fiút, hogy tetszik-e nekik a műköröm, és mindegyik azt mondta, hogy fúj, ronda, undorító, gusztustalan, csúnya.

Akkor a férfiak szerint ronda, a nők szerint szép, és nőies?


2011. szept. 5. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A Nök azt gondolják szép a müköröm, a mühaj, mümell, muszáj, müüüüüüü minden és ettöl lesz olyan önbizalmuk, hogy azthiszik tetszenek mindenkinek.
2011. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

aha nagyon nőies -.-én pl kinem állhatom

pedig nekem is volt

nem attól nő,egy nő,mert 20 réteg porcelán meg zselé van az ujjain

2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Lány vagyok néhány osztálytársamnak már műkörme van de szerintem borzalom. Egy az,hogy elég drága és ha lenő iszonyatosan gusztustalan. 2 hetente meg csak nem lehet többezret kiadni...
2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy ettől lenne valaki nőies, viszont én határozottan nőiesebb vagyok tőle :) Sajnos a saját körmöm nem tud megnőni, és lemezesen törik, ezért miután leérettségiztem, megleptem magamat egy műkörömmel. Nem lóg túl az ujjbegyemen, sima francia, és senkinek sem tűnt fel eddig, hogy mű, csak miután elmondtam :) Mindenki azt hitte, hogy csak ápolt saját. Havonta egyszer 5000 Ft, viszont mivel fodrászhoz félévente járok, kozmetikushoz egyáltalán nem, és nagyon sok mindenen spórolok, ez simán belefér a keretembe. Viszont láttam már nagyon undorító műkörmöket, amitől a falra mászom, de azért ne higgyük, hogy mindegyik csak olyan lehet.
2011. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát erről már sok fiú és férfiismerősömmel beszélgettem.

A nők azt hiszik, kell a divat, a belőtt haj, műkarom, smink, hogy szépek legyenek. De ezzel max egymásnál érnek el sikert, tiszttsséges férfinál nem.

Exem, barátom, és haverok szerint is kb akkor legszexibb egy csaj, amikor bugyiban és lehetőleg a pasi pólójában, smink nélkül, kócosan vannak - mellettük az ágyban xD

A köröm meg ahogy tapasztalom mindegy. Max akkor veszik észre, ha virít, vagy csikar, meg mikor elkezd valaki sírni-ríni, hogy jaj, letört.

Amúgy érdekes mód ezt a nőies szöveget csak olyan csajoktól hallottam, akinek csicsa nagy karma van. O_o Akinek csak kicsi, szolid, visszafogott, az azt mondta, hogy azért, mert gyenge a sajátja/béna a lakkozáshoz, stb. :D

2011. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem a mű dolgoktól lesz nőies egy nő. Attól MŰ NŐ lesz, nem nőies! A mű dolgokban nincs semmi nőiesség!
2011. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem attol lesz egy no noies, mert mukormei vannak.

Ellenben en noies vagyok es vannak mukormeim.

Ezekhez hasonlokat szoktam csinaltatni:

[link]

[link]


Oszinte leszek: magasrol tojok arra, hogy ez kinek tetszik, kinek nem, mit gondol rola egy atlag ferfi, no, ki diszkriminal, ki fikaz, stb.

Sajnalom kerdezo, hogy neked nehany mukorombirtokos p.csa beletiport a lelkedbe, de ezert nem kellene altalanositani, vagy ellenkampanyt inditani.


Tudjatok miert nem?

Mert nekem peldaul teljesen praktikus a mukorom es egyben szep is.

Lehet, hogy emiatt gondoltok munonek, de pont nem.

En pont az a no vagyok, aki szereti, ha szep a haja, szep a bore, szep a ruhaja, szep a korme.

Viszont mivel egy (nem kis) csaladot latok el nap, mint nap es tartok tisztan egy (nem kicsi) hazat, mosogatok el naponta ketszer nem keves edenyt, igy nekem igencsak jol jon, hogy mindossze 3 hetente 2 orat kell a kormeimre aldozni. Foleg, hogy normal munkam is van, igy idom nulla, ha van, akkor sem lakkozassal es otthoni manikurozessel kivanom tolteni.

Egyszer, csak egyetlen nap probaljatok meg kisurolni 2 furdoszobat, aztatni 2x30 percig mosogatassal a frissen lakkozott termeszetes kormotokkel. A tobbit nem is mondom, mert 5 sorban sorolhatnam, hogy milyen koromstrapalo dolgokat csinalok naponta. Nezzetek meg, hogy mi marad belole.

Semmi. Ronda lesz. A legjobb, legdragabb lakkok is pattogni fognak, repednek, a korom felazik, gyenge lesz, bereped.

A tobol levagott lakkozatlan korom pedig nekem szemely szerint nem tetszik, sohasem tetszett.


Szoval amig egy atlag kozepiskolas/foiskolas vagy, akinek van minden masnap 1 oraja tokeletesre lakkozni es szaradni hagyni a termeszetes kormeit, addig nyugodtan csinald.

Majdha tenylegesen is no leszel es noiesnek akarod magad erezni akkor is, amikor nokent is dolgozok, akkor elgondolkodhatsz, hogy szeretnel-e mukormot, vagy maradsz a rovid naturnal.

2011. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy osztálytársam, akinek már nem műkörmei, hanem szinte már lapátjai vannak, de rohadtul nem mondanám rá, hogy nőies, persze vannak szép műkörmök, amik szolidak és rövidebbek, azok szépek.


16/L

2011. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
most őszintén.. a palik(10-16)éves korig még mondják h fúj műköröm de szar stb.. de ha látnak egy lányt gyönyörű egyszerű műkörömmel, valószínüleg az tsem fogják észrevenni h mű. mert pasik. ha nem homik nem észlelik ezeket. szép ápolt cső.
2011. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
indokolt esetben nincs vele semmi baj, ahogyan az egyik kommentelő írta. de egy 18 éves csajnak, akinek annyi dolga van, hogy suliba járjon, minek? ez egyik osztálytársamnak hetente másmilyen van, igaz magának csinálja. mindig vinnyog, mert "jajdeszép" vagy mert "jajletört"...
2012. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!